2021 01 15

Domanto Sabonio vedama „Pacers“ po ilgų laukimo metų laimėjo Portlande

Domantas Sabonis tradiciškai rinko dvigubą dublį, o „Indiana Pacers“ (8-4) išvykoje be didesnio vargo 111:87 (26:26, 33:10, 25:35, 27:16) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ (7-5) komandą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 38 minutes pelnė 23 taškus (10/16 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius bei 2 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 17 taškų daugiau nei „Blazers“.

Tai jau 107-asis D.Sabonio dvigubas dublis „Pacers“ gretose – jam trūksta vieno iki Roy Hibberto pasiekimo, tada lietuvis pakils į septintąją vietą klubo istorijoje.

Už Domą rezultatyviau žaidė tik Malcolmas Brogdonas, kuris pelnė 25 taškus.

Šios rungtynės pažymėtos ir skaudžia trauma – Jusufas Nurkičius susilaužė dešinės rankos riešą.

Skaudus epizodas įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Blazers“ centras rito ant parketo po kontakto po varžovų krepšiu. Per minutės pertraukėlę krepšininkas patraukė į persirengimo kambarį, iš kurio negrįžo.

Išvykose „Pacers“ šį sezoną laimėjo ketverias iš penkerių rungtynių. Portlande Indianapolio komanda nebuvo laimėjusi 11 kartų iš eilės – paskutinį kartą tai Indianapolio vyrai buvo padarę dar 2007-aisiais.

Jau antrajame kėlinyje „Pacers“ susikrovė dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Pralaimėjusiems CJ McCollumas ir Damianas Lillardas surinko po 22 taškus.

„Pacers“ prieš keletą dienų iškeitė Victorą Oladipo į „Houston Rockets“, o mainais gavo Carisą LeVertą, tačiau šis komandai dar nepadėjo.

„Blazers“: D.Lillardas ir C.McCollumas po 22, C.Anthony 10, D.Jonesas 9.

„Pacers“: M.Brogdonas 25, D.Sabonis 23 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), D.McDermottas 16, J.Holiday ir M.Turneris (10 atk. kam.) po 11.