2019 03 22

Domantui Saboniui – skaudi NBA čempionų pamoka

Domanto Sabonio komanda buvo nepajėgi mesti iššūkio NBA čempionams. „Indiana Pacers“ išvykoje 89:112 (19:19, 24:34, 19:35, 27:24) turėjo pripažinti „Golden State Warriors“ pranašumą.
Andrew Bogutas ir Domantas Sabonis
Andrew Bogutas ir Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pusantro kėlinio kova vyko taškas į tašką, tačiau „Warriors“ iškart po pertraukos šovė į priekį. Dar prieš antrojo kėlinio pabaigą atitrūkusi dviženkliu skirtumu, NBA čempionų ekipa trečiąjį laimėjo 16 taškų ir prieš lemiamą 12 minučių atkarpą pirmavo 88:62.

Spurto metu Stephenas Curry pataikė keturis tritaškius ir pelnė 12 iš 15 savo taškų.

Nuo suolo kilęs Domantas Sabonis per 23 minutes įmetė 5 taškus (2/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 4 kartus.

Jam būnant aikštėje, „Warriors“ pelnė 19 taškų daugiau nei „Pacers“.

Tyreke'as Evansas pralaimėjusiems pelnė 20, Thaddeusas Youngas – 18 taškų.

Net 32 rezultatyvius perdavimus išsidalinusiame „Warriors“ klube šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o daugiausiai surinko DeMarcusas Cousinsas (19 tšk., 11 kam.), Klay'us Thompsonas (18 tšk.) ir Stephenas Curry bei Kevinas Durantas (po 15 tšk.).

Pirmą kartą per du sezonus ir tik ketvirtą K.Duranto eroje Oklande, „Warriors“ gretose niekas nesurinko 20 taškų.

Beje, K.Durantas šiame mače rungtyniavo po skaudžios žinios. Atlantoje švęsdamas gimtadienį, buvo nušautas jo artimas draugas. Dėl „Warriors“ puolimo mašinos dalyvavimo dvikovoje su „Pacers“ buvo net iškilęs klaustukas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis ir Kevinas Durantas

Pirmąsias rungtynes savo sirgalių akivaizdoje su „Warriors“ apranga sužaidė Andrew Bogutas. Pasaulio čempionato grupės varžybų repeticijoje su D.Saboniu, šiltai aistruolių sutiktas australas pelnė 4 taškus, atkovojo 7 kamuolius, bet pataikė tik 1 metimą iš 8.

Su 44 pergalėmis ir 29 pralaimėjimais „Pacers“ rikiuojasi ketvirtoje Rytų konferencijos vietoje.

Su 49 pergalėmis ir 22 nesėkmėmis „Warriors“ pirmauja Vakaruose.