2019 11 30

Drama Indianapolyje: nesulaikomas T.Youngas, solidus D.Sabonis ir „Pacers“ pergalė

Domantas Sabonis rinko solidų dvigubą dublį, o jo atstovaujamas „Indiana Pacers“ klubas namuose 105:104 (22:23, 21:31, 29:11, 22:29, 11:10) per pratęsimą palaužė „Atlanta Hawks“ ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 42 minutes pelnė 17 taškų (6/11 dvit., 5/8 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje, „Pacers“ pelnė 4 taškais daugiau nei varžovai.

Itin svarbų tritaškį pratęsimo pabaigoje pataikė ir „Pacers“ į priekį trimis taškais išvedė T.J.Warrenas.

Trae Youngas pralaimėjusiems pelnė net 49 taškus ir pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau net ir tai neišgelbėjo „Hawks“ nuo devintos nesėkmės iš eilės.

Per šių rungtynių pertrauką „Pacers“ dar atsiliko 11 taškų, bet trečiąjį kėlinį laimėjo net 29:11.

„Pacers“: J.Lambas 20, D.Sabonis (12 atk. kam.) ir M.Turneris po 17, T.J.Warrenas ir M.Brogdonas po 16.

„Hawks“: T.Youngas 49, A.Lenas ir D.Bembry (12 atk. kam.) po 15.