2019 12 04

Dvigubo pratęsimo trileris San Antonijuje: 50-ties J.Hardeno taškų „raketoms“ neužteko

Jamesas Hardenas suvertė 50 taškų, tačiau „Houston Rockets“ ekipa išvykoje 133:135 per antrąjį pratęsimą išvykoje krito prieš „San Antonio Spurs“.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojų gretose Lonnie Walkeris pasiekė karjeros pelnytų taškų rekordą – surinko 28-is.

DeMaras DeRozanas pridėjo 23 taškus, 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius.

J.Hardenas ant parketo praleido net 49 minutes – daugiausiai šiame sezone. „Raketų“ barzdočius prie 50 taškų (7/18 dvit., 4/20 trit., 24/24 baud. met.) dar pridėjo 9 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ antroje rungtynių pusėje pirmavo net 22 taškais, o ir ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą net aštuonias minutes.

Antrajame pratęsime likus žaisti 1:41 min., svečiai pirmavo 131:128, tačiau Bryanas Forbesas išlygino rezultatą tritaškiu.

Likusį laiką abi komandos keitėsi baudų metimais.

D.DeRozanas per paskutines antrojo pratęsimo 30 sekundžių pataikė 3 baudų metimus iš 4.

Clintas Capela pelnė 22 taškus ir sugriebė net 21 kamuolį.

„Spurs“ komandai negalėjo padėti LaMarcusas Aldridge'as, kuris praleido jau antras rungtynes dėl šlaunies sužeidimo.

„Spurs“:L.Walkeris 28, B.Forbesas 25, D.DeRozanas 23 (9 rez. perd.), R.Gay'us 14.

„Rockets“: J.Hardenas 50 (4/20 trit.), C.Capela 22 (21 atk. kam.), R.Westbrookas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) ir A.Riversas po 19.

Kiti rezultatai:

„Cleveland Cavaliers“ – „Detroit Pistons“ 94:127

„Washington Wizards“ – „Orlando Magic“ 120:127

„Toronto Raptors“ – „Miami Heat“ 110:121

„Denver Nuggets“ – „Los Angeles Lakers“ 96:105

„Los Angeles Clippers“ – „Portland Trail Blazers“ 117:97

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams