2021 06 18

Fantastika: Rytų konferencijos banginių akistatoje prireiks septinto mačo

NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje tarp „Millwaukee Bucks“ ir „Brooklyn Nets“ pasiektas aukščiausias įtampos taškas. Viskonsino komanda 104:89 (26:19, 33:29, 19:19, 26:22) savo aikštėje palaužė svečius iš Bruklino, o tai reiškia, kad serijoje iki septynių pergalių rezultatas tapo lygus – 3:3.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Milwaukee Bucks NBA

Lemiamas mačas bus žaidžiamas sekmadienio naktį Brukline.

Prie sienos priremti Milvokio krepšinininkai iniciatyvą perėmė nuo pat pirmųjų minučių.

Jau pirmajame kėlinuke „Bucks“ persvara tapo dviženklė, o intrigą svečiai atkūrė tik ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavę 18:2 priartėjo iki penkių taškų (77:82).

Visgi tuomet vėl iniciatyvos ėmėsi Khrisas Middletonas ir Giannis Antetokounmpo ir „Bucks“ pergalės neišleido.

Abu jie pelnė net 68 taškus.

Kh.Middletonas sužaidė rezultatyviausią mačą atkrintamosiose per savo karjerą ir surinko 38 taškus, atkovojo 10 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus

Graikas pridėjo 30 taškų ir net 17 atkovotų kamuolių.

Bruklino komanda priversta šią seriją tęsti be Kyrie Irvingo, o komandą į priekį vėl vedė 32 taškus surinkęs ir 11 kamuolių atkovojęs Kevinas Durantas.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 38 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld.), Giannis Antetokounmpo 30 (17 atk. kam.), Jrue Holiday 21.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (11 atk. kam.), Jamesas Hardenas 16, Blake'as Griffinas 12.