2016 05 01

„Raptors“ varžovai: „Heat“ nušlavė „Hornets“ ir pateko į pusfinalį

NBA atkrintamųjų varžybų lemiamose septintosiose rungtynėse „Miami Heat“ nugalėjo „Charlotte Hornets“, laimėjo seriją 4:3 ir žengė į Rytų konferencijos pusfinalį.
Goranas Dragičius
Goranas Dragičius / „Scanpix“ nuotr.

„Miami Heat“ – „Charlotte Hornets“ 106:73 (29:18, 25:24, 29:11, 23:20), serija 4:3

Du kėlinius vyko apylygė kova, o aikštėje dominavo „Heat“ krepšininkas Goranas Dragičius, dar prieš didžiąją pertrauką surinkęs 17 taškų. Iš viso slovėnas pelnė 25 taškus ir pasiekė atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą.

Šarlotės ekipa buvo užbombarduota trečiojo kėlinio pradžioje. „Heat“ spurtavo 20:4 ir užsitikrino pergalę. Prieš ketvirtą kėlinį „Heat“ pirmavo 30 taškų.

Dar prieš rungtynes buvo kalbėta, kad „Heat“ gali padėti veteranų patirtis lemiamų rungtynių metu. Daugumai „Hornets“ žaidėjų tai buvo pirmosios septintosios serijos rungtynės.

12 taškų pelnęs Dwyane'as Wade'as pakilo į 17-ą vietą visų laikų atkrintamųjų varžybų rezultatyviausių krepšininkų sąraše. Jis aplenkė Wiltą Chamberlainą.

Konferencijos pusfinalyje Majamio ekipa susitiks su „Toronto Raptors“.

„Heat“: G.Dragičius 25, G.Greenas 16, L.Dengas 15, D.Wade'as 12, H.Whiteside'as 10.

„Hornets“: F.Kaminsky 12, C.Lee 11, N.Batumas 10.

Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti