2021 04 01

Galingą R.Goberto dėjimą sugėręs J.Valančiūnas „Grizzlies“ į pergalę neatvedė

Jonas Valančiūnas buvo puikus, tačiau „Memphis Grizzlies“ (22-23) namuose 107:111 (28:29, 21:28, 27:18, 31:36) krito prieš vienus iš NBA lyderių – „Utah Jazz“ (36-11) krepšininkus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 16 taškų (8/17 dvit.), atkovojo net 14 kamuolių, iš kurių 7 – puolime, taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis dar perėmė kamuolį ir 4 kartus prasižengė, o jam būnant aikštėje „Grizzlies“ pelnė tašku daugiau nei oponentai.

Beje, J.Valančiūnui teko sugerti ir galingą Rudy Goberto dėjimą.

Mike'as Conley nugalėtojams pelnė 26 taškus, iš kurių 13 – lemiamame ketvirtajame kėlinyje. Jordanas Clarksonas pridėjo 24 taškus.

Tai jau septinta iš eilės „Jazz“ pergalė.

„Grizzlies“ puolimo lyderis Ja Morantas suvertė net 36 taškus, bet į pergalę komandos atvesti nesugebėjo.

„Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas negalėjo padėti komandai dėl asmeninių priežasčių.

„Manau, kad mūsų komanda puikiai sukovojo, – sakė „Jazz“ treneris Quinas Snyderis. – Mike'as Conley buvo nuostabus. Kaip jis kontroliavo rungtynes, kaip ieškojo komandos draugų. Rungtynių pabaigoje mes apsigynėme nuo kelių varžovų itin svarbių atakų.“

Jutos komanda pirmavo beveik visus pirmus tris kėlinius, tačiau niekaip nepadidino skirtumo iki dviženklio.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo apylygis. Po J.Moranto taškų, likus žaisti, 7,3 sek., „Grizzlies“ atsiliko 107:109, tačiau užsikabinti už pergalės nepavyko.

„Grizzlies“: J.Morantas 36, K.Andersonas 18 (11 atk. kam.), D.Brooksas 17, J.Valančiūnas 16 (14 atk. kam.).

„Jazz“: M.Conley 26, J.Clarksonas 24, B.Bogdanovičius 23, J.Inglesas 10.