2017 12 30

Galingas D.Sabonio dėjimas „Pacers“ nepažadino: pralaimėta Čikagoje

Domantas Sabonis buvo rezultatyvus, tačiau „Indiana Pacers“ (19-17) išvykoje 107:119 (27:37, 25:27, 25:22, 30:33) nusileido „Chicago Bulls“ (13-22) ekipai.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Nuo suolo kilęs lietuvis per 28 minutes pelnė 14 taškų (6/13 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir nė karto nesuklydo.

Ketvirto kėlinio pradžioje D.Sabonis galingai kaire ranka įkrovė per varžovą, tačiau „Pacers“ ekipos tai nepažadino.

Nikolos Mirotičiaus tritaškis netrukus grąžino „buliams“ dviženklę persvarą, o netrukus skirtumas šoko iki 19 taškų (82:101).

Taip „Bulls“ nutraukė trijų pralaimėjimų Indianapolio komandai seriją.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 32, Nikola Mirotičius 28, Robinas Lopezas ir Bobby Portisas po 12.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 30, Lance'as Stephensonas 18, Domantas Sabonis 14, Mylesas Turneris 13.