2018 01 25 /08:02

Galingas J.Valančiūno žaidimas nukalė „Raptors“ pergalę Atlantoje

Jonas Valančiūnas buvo vienas naudingiausių savo komandoje, baigė rungtynes sąskaitoje turėdamas dvigubą dublį, o „Toronto Raptors“ (32-14) pasiekė dar vieną svarbią pergalę varžovo teritorijoje. Kanados ekipa iš absoliučios NBA lygos autsaiderės „Atlanta Hawks“ (14-33) tvirtovės išsivežė užtikrintą pergalę – 108:93 (28:16, 30:24, 27:25, 23:28).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Toronto komandos treneris Dwane'as Casey šį kartą lietuviu pasitikėjo ir tai davė norimą rezultatą.

J.Valančiūnas dominavo abiejose aikštės pusėse ir per 24 minutes pelnė 16 taškų (7/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus.

Lietuvis taip pat kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Trys blokai per rungtynes – pakartotas šio sezono JV asmeninis rekordas.

Kaip ir įprasta, vidurio puolėjui geriau sekėsi iki didžiosios pertraukos. Jau po pirmųjų dviejų kėlinių jis savo sąskaitoje turėjo 12 taškų.

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai surengė spurtą 11:0, padidino atotrūkį iki 17 taškų ir atgal nesidairė.

Didžiausia „Raptors“ persvara šiame mače siekė net 32 taškus.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 20 (8 atk. kam.), Kentas Bazemore‘as ir Johnas Collinsas (16 atk. kam.) po 13.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 19 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16 (13 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 14, Serge'as Ibaka 12, O.G.Anunoby 10.