2019 12 23

Galingo D.Sabonio dvigubo dublio ir taiklių tritaškių prieš NBA lyderius buvo maža

Nors prieš susitikimą buvo abejota dėl Domanto Sabonio galimybių pasirodyti aikštėje, „Indiana Pacers“ (20-10) aukštaūgis ne tik žengė ant parketo, bet ir tapo naudingiausiu komandos žaidėju. Vis dėlto lietuvio pastangų nepakako – „Pacers“ išvykoje 89:117 (22:21, 33:38, 18:24, 16:34) nusileido absoliutiems NBA lyderiams „Milwaukee Bucks“ (27-4) krepšininkams.

Klubo skausmus prieš mačą jautęs D.Sabonis šiose rungtynėse per 31 minutę pelnė 19 taškų (6/14 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 18 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Tai tapo vos trečiomis rungtynėmis šį sezoną, kai D.Sabonis pataiko du tolimus metimus ir pirmas atvejis, kai tą jis padaro neklysdamas.

Lietuvio vedami „Pacers“ prieš „Bucks“ laikėsi du kėlinius – įpusėjus rungtynėms Indianapolio krepšininkai atsiliko dar tik 55:59.

Visgi trečiajame ketvirtyje Milvokio ekipa susikrovė dviženklį pranašumą (83:73), o paskutiniame kėlinyje galutinai panaikino intrigą – „Bucks“ jame didino savo persvarą tol, kol ši pasiekė triuškinančią atžymą, bei taip įtvirtino trečiąją pergalę iš eilės.

Link pergalės „Bucks“ vedė eilines puikias rungtynes sužaidęs Giannis Antetokounmpo, kurio sąskaitoje – 18 taškų (7/14 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), 19 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 2 blokai.

10-ąjį kartą šiame sezone pralaimėję „Pacers“ Rytų konferencijoje išlieka šeštoje vietoje.

„Bucks“: Wesley Matthewsas 19 (4/8 trit.), Giannis Antetokounmpo 18 (19 atk. kam., 9 rez. perd.), Brookas Lopezas (8 atk. kam.) ir George'as Hillas (9 atk. kam.) po 17, Robinas Lopezas 13, Khrisas Middletonas 12.

„Pacers“: Domantas Sabonis 19 (18 atk. kam., 5 rez. perd.), Dougas McDermottas 15, Mylesas Turneris ir Aaronas Holiday po 11, Malcolmas Brogdonas 10 (5/19 metimai, 10 rez. perd.).