2019 12 30

„Grizzlies“ dispečeriu įsidarbinęs J.Valančiūnas pakartojo karjeros rekordą

Jonas Valančiūnas pakartojo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą, o jo atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (13-21) namuose 117:104 (31:20, 25:26, 29:30, 31:29) nugalėjo „Charlotte Hornets“ (13-22) krepšininkus.

27-erių uteniškis per 23 minutes spėjo pelnyti 16 taškų (7/8 dvit., 2/2 baud.), atkovoti 9 kamuolius ir išskirstyti 5 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, per sužaistą laiką lietuvis po trissyk suklydo ir prasižengė.

5 rezultatyvūs perdavimai yra geriausias J.Valančiūno karjeros rezultatas. Tiek pat kartų komandos draugus vidurio puolėjas „pamaitino“ tik šių metų vasario 14-ąją, žaisdamas vos antrąsias rungtynes su „Memphis Grizzlies“ marškinėliais.

„Grizliai“ jau po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų pranašumą, o jį išlaikė ir iki lemiamo ketvirčio (86:75).

„Hornets“ situacija nepagerėjo ir laikrodžiui skaičiuojant paskutines susitikimo minutes. Skirtumas kurį laiką svyravo apie 10 taškų ribą, o galiausiai Memfio ekipa spurtavo, atitrūko 115:96 ir įtvirtino savo pergalę.

Šeštą kartą per paskutines 11 rungtynių laimėję „Grizzlies“ kyla Vakarų konferencijos rikiuote – Tayloro Jenkinso auklėtiniai užima jau 10-ąją vietą. Nuo atkrintamųjų vietą garantuojančios 8-osios pozicijos „grizlius“ skiria vos vienas laimėjimas.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 20, Brandonas Clarke‘as 18, Jonas Valančiūnas 16 (7/8 dvit., 9 atk. kam.), Graysonas Allenas 15, Jarenas Jacksonas 14 (12 atk. kam.).

„Hornets“: Malikas Monkas 18, Devonte Grahamas (3/12 trit., 10 rez. perd.) ir P.J. Washingtonas (4/6 trit.) po 16, Cody Zelleris 14, Bismackas Biyombo 10.