2022 05 11

„Heat“ parodė jėgą: iki konferencijos finalo – tik žingsnis

„Miami Heat“ krepšininkai dar per vieną žingsnį priartėjo prie Rytų konferencijos finalo. Floridos komanda 120:85 (31:19, 25:25, 25:22, 39:19) savo aikštėje susitvarkė su „Philadelphia 76ers“ ir NBA atkrintamosiose prirėmė pastarąją komandą prie sienos.
Jimmy Butleris
Jimmy Butleris / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Majamis dabar pirmauja 3-2.

Šeštosios rungtynėsevyks Filadelfijoje, o lemiamas mačas, jei tokio prireiktų – vėl Majamyje.

Šį kartą intriga nekvepėjo. Jau trečiajame kėlinyje „Heat“ turėjo dvidešimties taškų persvarą ir nors „76ers“ dar bandė rodyti atsigavimo ženklus, į lemiamą šturmą pakilti taip ir nesugebėjo.

Įdomu, kad tai buvo didžiausiu skirtumu laimėtas šio sezono atkrintamųjų mačas.

Majamio komandai Jimmy Butleris per 34 minutes pelnė 23 taškus , atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Filadelfijos ekipos gretose tradiciškai išsiskyrė 17 taškų surinkęs Joelis Embiidas.

Su apsaugine kauke žaidžiantis vidurio puolėjas antrajame kėlinyje gavo smūgį į veidą ir kurį laiką galėjo ant žemės, bet vėliau pratęsė akistatą.

„Heat“: Jimmy Butleris 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd..), Maxas Strusas 19 (10 atk. kam.), Gabe'as Vincentas 15, Victoras Oladipo 13, Bamas Adebayo 12, PJ Tuckeris ir Tyleris Herro – po 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 17, Jamesas Hardenas 14, Tobiasas Harrisas 12.