2018 10 03

Į starto penketą sugrįžęs Jonas Valančiūnas – vėl rezultatyviausias Toronte

Starto penkete ar kildamas nuo atsarginių suolo, Jonas Valančiūnas „Toronto Raptors“ komandoje kol kas jaučiasi vienodai gerai. Kanados ekipa sužaidė antrąsias NBA ikisezonines rungtynes, o 26 metų lietuvis vėl buvo rezultatyviausias „Raptors“ žaidėjas. Tiesa, J.Valančiūno ekipa nusileido „Utah Jazz“ 90:105 (25:31, 33:18, 20:34, 12:22).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Į starto penketą sugrįžęs J.Valančiūnas ant parketo praleido 21 minutę, įmetė 18 taškų (6/11 dvit., 6/6 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, iš kurių – 5 puolime, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Tokią statistikos eilutę lietuvis susikūrė nepaisant to, kad žaidė prieš 2018-aisiais geriausiai besiginančiu NBA žaidėju pripažintą Rudy Gobert'ą.

Užtikrinčiau nei pirmąjį kartą pasirodė „Raptors“ viltis Kawhi Leonardas, įmetęs 17 taškų (6/12 met.).

Su šiais vyrukais starto penkete dar pasirodė Kyle'as Lowry, Kyle'as Collinsworthas ir CJ Milesas.

Remdamasi daugiausiai pagrindiniais krepšininkais, „Raptors“ laimėjo pirmąją rungtynių dalį, tačiau antroje nusileido varžovams 24 taškų skirtumu.

Šįkart pagrindiniai žaidėjai buvo aikštėje ir trečiajame bei ketvirtajame kėliniuose, tačiau treneris Nickas Nurse'as į rezultatą pernelyg nežiūrėjo ir leido mačą užbaigti rezerviniams krepšininkams.

Šie atkurti pergalingo pranašumo nebesugebėjo.

Nugalėtojams Joe Inglesas surinko 24, Ricky Rubio pridėjo 15 taškų.

Simboliška, kad rezultatyviausiu „Jazz“ gretose tapęs australas rungtynių dieną šventė 31-ąjį savo gimtadienį.

„Raptors“ dar sužais trejas kontrolines rungtynes: su „Melbourne United“ iš Australijos, „Brooklyn Nets“ ir „New Orleans Pelicans“.

NBA sezono startas dinozaurams numatytas spalio 18-ąją namuose su „Cleveland Cavaliers“,

„Raptors“: J.Valančiūnas 18, K.Leonardas 17, S.Ibaka 11, P.Siakamas 10.

„Jazz“: J.Inglesas 24 (5/11 trit.), R.Rubio 15, R.Gobert'as 13 (10 kam.), D.Mitchellas 12.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas