2021 10 14

Ikisezoninėse rungtynėse – D.Sabonio dominavimas prieš buvusią J.Valančiūno ekipą

Domantas Sabonis buvo nesulaikomas, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ komanda 109:107 (28:22, 24:35, 32:33, 25:17) palaužė „Memphis Grizzlies“.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Dar praėjusiame sezone „Grizzlies“ garbę gynė Jonas Valančiūnas, tačiau lietuvis buvo iškeistas į „New Orleans Pelicans“.

D.Sabonis pergalingose rungtynėse per 32 minutes pelnė 24 taškus (9/15 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir prarado 4 kamuolius bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Kai Domas buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 8 taškais daugiau nei varžovai.

Geriausiai lietuviui talkino 21 tašką surinkęs Chrisas Duarte.

Jeremy Lambas net 15 iš 20-ties savo pelnytų taškų surinko ketvirtajame kėlinyje, kuriame ir tempė „Pacers“ į pergalę.

Būtent J.Lambo metimas, likus žaisti 4,9 sek., ir lėmė Indianapolio ekipos pergalę.

Net aštuonis tritaškius sumetęs Samas Marrillas „Grizzlies“ komandai pelnė 30 taškų.

„Pacers“: D.Sabonis 24 (13 atk. kam.), C.Duarte 21, J.Lambas 20, M.Turneris 13.

„Grizzlies“: S.Merrillas 30, Z.Williamsas 19, J.Koncharas 16, B.Clarke'as 11 (9 atk. kam.).