2019 02 12

Indianoje – įkvepianti pergalių serija ir drebinantis Domanto Sabonio dėjimas

Victoro Oladipo netektis sukrėtė „Indiana Pacers“, bet neišmušė iš pergalingo kelio. Indianos krepšininkai su Domantu Saboniu 99:90 (32:19, 22:19, 23:33, 22:19) namuose pranoko „Charlotte Hornets“ ir NBA reguliariajame sezone pasiekė jau šeštą pergalę iš eilės.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis galingai pradėjo rungtynes.

Įsibėgėjęs jis galingai atsispyrė nuo parketo ir sugrūdo kamuolį į „Hornets“ krepšį nepaisant poros žaidėjų bandymų jam sutrukdyti.

Užtikrintai startavo visa „Pacers“ komanda, jau antrajame kėlinyje susikrovusi 20 taškų pranašumą (39:19).

Savo kelyje pergalingą vakarą D.Sabonis sutiko daug kliūčių.

Varžovai dažnai dvigubindavo prieš lietuvį gynybą, tad šiam teko ieškoti komandos draugų. Nors 22-ejų aukštaūgis tą darė gan sėkmingai.

Per 21 minutę D.Sabonis pasižymėjo 9 taškais (4/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Jam būnant aikštėje, „Pacers“ įmetė 9 taškais daugiau nei „Hornets“.

Pakilęs nuo suolo D.Sabonis buvo arti savo 20-ojo dvigubo dublio šį sezoną. Lietuvis yra daugiausiai dvigubų dublių renkantis NBA krepšininkas, rungtynes pradedantis ne starto penkete.

Jam ir kitiems „Pacers“ vyrukams dėl pergalės teko paprakaituoti. Daugiausiai dėl „Hornets“ gynėjo Kemba Walkerio, kuris 26 iš 34 visų savo taškų pelnė antroje rungtynių pusėje.

Būtent K.Walkeris trečiojo kėlinio pabaigoje padėjo sukarpyti skirtumą vos iki vieno taško (71:72).

Tačiau ketvirtojo kėlinio pradžia 8:0 padėjo „Pacers“ atsikvėpti 85:71.

Nugalėtojams Mylesas Turneris surinko 18, Bojanas Bogdanovičius – 14, Darrenas Collisonas (8 perd.) – 13 taškų.

„Pacers“ gretose debiutavęs Wesley Matthewsas per 30 minučių pataikė tik 2 metimus iš 10 ir įmetė 8 taškus.

Tiesa, pirmieji jo taškai ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo itin reikšmingi.

K.Walkeriui (34 tšk.) Šarlotėje geriausiai talkino Jeremy Lambas (21 tšk.) ir Cody Zelleris (18 tšk.).

Su 38 pergalėmis ir 19 pralaimėjimų „Pacers“ Rytų konferencijoje pakilo į trečią vietą.

„Hornets“ su 27 pergalėmis ir 29 pralaimėjimais rikiuojasi septinti.