2023 04 24

Išgyveno po pratęsimo: „Timberwolves“ sušvelnino serijos rezultatą su „Nuggets“

Nikola Jokičius pelnė net 43 taškus, tačiau „Denver Nuggets“ dar turės pakovoti dėl vietos NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje.
Anthony Edwardsas ir Nikola Jokičius
Anthony Edwardsas ir Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Denverio ekipa, kurios vadovybėje dirba du lietuviai – Tomas Balčėtis ir Martynas Pocius – išvykoje po pratęsimo 108:114 (22:23, 30:25, 22:32, 22:16, 12:18) nusileido „Minesota Timberwolves“ ir neužbaigė serijos iki 4 pergalių.

Denverio klubas vis dar pirmauja 3:1 ir artimiausią mačą žais namuose.

Pirmą pergalę iškovoję „Vilkai“ galėjo laimėti ir be didesnės dramos. Likus žaisti mažiau nei 3 minutes ketvirtajame kėlinyje jie pirmavo net 12 taškų persvara (96:84), bet visiškai užsikirto puolime.

„Timberwolves“ per likusį ketvirtojo kėlinio laiką nepelnė nė taško, o „Nuggets“ galėjo išplėšti ir pergalę, tačiau Nikola Jokičius, likus žaisti 12,1 sek., pataikė tik vieną baudos metimą (96:96).

Per papildomą laiką susikrautos persvaros Minesotos krepšininkai jau nebeišbarstė. Į pergalę juos vedė Anthony Edwardsas, pelnęs 34 taškus (5/12 trit.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 34 (5/12 trit., 6 atk. kam.), Mike'as Conley 19 (8 rez. perd.), Karlas-Athony Townsas 17 (11 atk. kam.), Rudy Gobertas 14 (15 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 43 (5/8 trit., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamalas Murray 19 (7 atk. kam.), Michaelas Porteris 15, Aaronas Gordonas 14 (7 atk. kam.), Bruce'as Brownas 11 (6 atk. kam.).

Žibėjo „Celtics“ duetas

Tuo metu Atlantoje Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas abu pelnė po 31 tašką, o „Boston Celtics“ išvykoje įveikė „Hawks“ – 129:121 (35:25, 30:28, 27:34, 37:34).

Po šios pergalės „Celtics“ atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos pusfinalio – serijoje 4 pergalių pirmauja 3-1.

„Hawks“: Trae Youngas 35 (4/10 trit., 15 rez. perd.), De‘Andre Hunteris 27 (7 atk. kam.), Dejounte Murray 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Clintas Capela 10 (7 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 8.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (4/13 trit., 7 atk. kam., 3 blok.) ir Jaylenas Brownas (3/4 trit.) – po 31, Marcusas Smartas 19, Derrickas White‘as 18, Malcolmas Brogdonas 14, Robertas Williamsas 13 (15 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?