2022 04 25

Įspūdingas Nikola Jokičius pratęsė „Nuggets“ sezoną

„Denver Nuggets“ krepšininkai buvo atsidūrę per keliasdešimt sekundžių nuo sezono pabaigos, bet fantastiškas Nikola Jokičius ir kiti šios komandos žaidėjai sugebėjo išsigelbėti ir iškovoti pirmą pergalę šio sezono atkrintamosiose varžybose. „Nuggets“ namuose 126:121 (26:21, 37:31, 35:37, 28:32) nugalėjo „Golden State Warriors“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą iki 1-3.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės netruko įkaisti, nes jau 40-ą sekundę Draymondas Greenas pirštu pataikė į akį Nikolai Jokičiui, o po to vos nesusikibo su serbą stojusiu ginti Aaronu Gordonu.

Kurį laiką sunkiai galėjęs prasimerkti, N.Jokičius netrukus ėmė keršyti D.Greenui ir visiems „kariams“. „Nuggets“ bokštas per pirmąjį kėlinį pelnė net 18 taškų, o Denveris pirmavo 26:21.

Dar įspūdingiau „Nuggets“ įsivažiavo antrame ketvirtyje, kai po trijų naujoko Boneso Hylando tritaškių nurūko 40:23. Įpusėjus susitikimui šeimininkų pranašumas buvo 63:52.

Po ilgosios pertraukos taikliais metimais prapliupo „Warriors“ snaiperis Klay Thompsonas, įmetęs 13 taškų per trumpą atkarpą, bet jo metimus kompensavo sužibėjęs „Nuggets“ gynėjas Monte Morrisas.

Jis per trečiąjį ketvirtį pataikė net penkis tritaškius, užfiksuodamas šių metų atkrintamųjų rekordą, ir leido „Nuggets“ po trijų kėlinių pirmauti 98:89.

Ketvirtajame ketvirtyje Denveris kelis kartus dar buvo susigrąžinęs dviženklį pranašumą, bet K.Thompsono ir Stepheno Curry vedami „Warriors“ sugrįžo ir netgi persvėrė rezultatą, kai S.Curry pataikė dvitaškį užmindamas tritaškio liniją likus žaisti mažiau nei pusantros minutės (121:119).

Vis dėlto N.Jokičius į tai atsakė dvitaškiu, kitoje atakoje metimą pataikė ir M.Morrisas, o „kariams“ suklydus, lemiamą dūrį smeigė Willas Bartonas.

Jis liko laisvas kampe, kai N.Jokičius pritraukė gynybą prie savęs, ir gavęs kamuolį iš serbo likus 7,9 sek. padidino „Nuggets“ persvarą iki 5 taškų, įtvirtindamas pirmąjį Denverio klubo laimėjimą šioje serijoje.

Fantastiškai rungtyniavęs N.Jokičius per beveik 38 minutes įmetė 37 taškus (11/16 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. 37 taškus jis pelnė ir trečiose serijos rungtynėse, kurias „Nuggets“ pralaimėjo.

„Warriors“ šansą užbaigti seriją turės naktį iš trečiadienį į ketvirtadienį, kai priims „Nuggets“ krepšininkus savo namuose San Fransiske.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (11/16 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kld.), Monte Morrisas 24 (5/7 trit.), Aaronas Gordonas 21 (10/13 baud., 6 atk. kam.), Bonesas Hylandas 15 (7 rez. perd.).

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (3/11 trit., 10/14 baud., 8 rez. perd.), Klay Thompsonas 32 (7/11 trit.), Andrew Wigginsas 20 (6 atk. kam.), Draymondas Greenas 13 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Poole'as 11 (9 rez. perd.).

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas