2017 04 08

Įspūdingas R.Westbrooko vidurkis ir menkos D.Sabonio minutės

„Oklahoma City Thunder“ 99:120 (19:32, 29:39, 24:24, 27:25) neįveikė „Phoenix Suns“, tačiau Russellas Westbrookas pasiekė išsvajotą trigubo dublio vidurkį. Domantas Sabonis žaidė nedaug, bet spėjo pasižymėti.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Domantas Sabonis per 9 minutes pelnė 6 taškus (1/1 dvitašk., 1/2 tritašk., 1/2 baud.) ir kartą prasižengė.

Visą 2016-2017 m. sezoną „Oklahoma City Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas siekė trigubo dublio vidurkio. Ir jam tai pavyko.

Jo vidurkis pasibaigus metams bus bent jau 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Toks rezultatas – vos antras NBA istorijoje.

Vidutiniškai trigubą dublį reguliariajame sezone rinko tik Oscaras Robertsonas dar 1961-1962 m. sezone. Jis buvo pirmasis krepšininkas, kuriam pavyko tai įgyvendinti. Krepšininkas iš viso tais metais atliko net 41 trigubą dublį.

Tiek pat yra surinkęs ir „Thunder“ lyderis, tačiau rekordinio trigubo dublio šį kartą jam pasiekti nepavyko. Jam pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų. Jis dar turės tris šansus tai pasiekti.

R.Westbrookas pelnė 23 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Beje, jis padarė ir aštuonias klaidas.

„Suns“ į pergalę vedė 37 taškus surinkęs Devinas Bookeris. 21 tašką krepšininkas pelnė vien ketvirtajame kėlinyje ir nutraukė net 13 pralaimėjimų seriją.

„Suns“: D.Bookeris 37, T.Warrenas 23, T.Ulisas 12, A.Williamsas, D.Jonesas, J.Dudley po 11.

„Thunder“: R.Westbrookas 23, E.Kanteris 17, T.Gibsonas ir S.Adamsas po 12, D.McDermottas 11.