TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2021 10 21

Įspūdingas startas: karjeros rekordo ritmu žaidęs D.Sabonis pergalės neišplėšė

Domantas Sabonis lyg sužvėrėjęs pradėjo NBA sezoną. Vidurio puolėjas iš Lietuvos buvo nesustabdomas puolime, tačiau jo „Indiana Pacers“ išvykoje 122:123 (38:27, 37:32, 13:33, 34:31) krito prieš „Charlotte Hornets“.

D.Sabonis ant parketo praleido net 39 minutes, per kurias pelnė 33 taškus (9/13 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, net 6 kartus suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 1 tašku mažiau nei varžovai.

D.Sabonis atliko ir lemiamą „Pacers“ metimą sulig rungtynių sirena, galėjusį išplėšti pergalę, tačiau kamuolys, atsimušęs į lanką, skylėn neįkrito.

Nedaug centrui iš Lietuvos trūko ir iki karjeros rezultatyvumo rekordo – 2021-ųjų pradžioje jis į „Minnesota Timberwolves“ krepšį suvertė 36 taškus.

„Hornets“ lietuvis Arnoldas Kulboka pirmajame sezono mače nuo suolo nepakilo trenerio sprendimu.

„Pacers“ daugiausiai problemų gynyboje kėlė LaMelo Ballas, pelnęs 31 tašką ir pataikęs net septynis tritaškius.

Nors Indianapolio komanda buvo susikrovusi gana solidų pranašumą, „Hornets“ spurtavo net 24:0 trečiajame kėlinyje.

„Mes pasiėmėme kamuolį ir privertėme juos mus jausti visą trečiąjį kėlinį“, – sakė nugalėtojų treneris Jamesas Borrego.

Šeimininkus iš Šarlotės arenoje palaikė net 15 521 aistruolis.

„Pacers“ kitas rungtynes žais penktadienį išvykoje prieš „Washington Wizards“.

„Hornets“: L.Ballas 31 (9 atk. kam.), G.Haywardas 27, K.Oubre ir I.Smithas po 14, M.Bridgesas 13.

„Pacers“: D.Sabonis 33 (4/6 trit., 15 atk. kam., 6 kl.), M.Brogdonas 28 (11 rez. perd.), C.Duarte 27, J.Holiday 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti