Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2022 11 08

Istorinėje NBA naktyje – pirmasis „Bucks“ pralaimėjimas

Pirmą kartą NBA istorijoje vieno vakaro metu žaidė visos 30 lygos komandų, o ik šiol be pralaimėjimų žengęs „Milwaukee Bucks“ (9-1) klubas buvo priverstas nuryti pirmąją karčią piliulę.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Devynias pergales iš eilės iškovojusi ir geriausią sezono startą klubo istorijoje fiksavusi Milvokio ekipa 98:117 svečiuose neatsilaikė prieš „Atlanta Hawks“ (7-3).

Taip pat solidžiai sezoną pradėję Atlantos krepšininkai triumfavo ir be savo lyderio Trae Youngo.

„Bucks“ bokštas Giannis Antetokounmpo grįžo į rikiuotę po trumpos pertraukos ir per 26 minutes pelnė 25 taškus.

Tiesa, Milvokio ekipa padarė net 19 klaidų – daugiausiai šį sezoną.

„Hawks“: Dejounte Murray 25 (11 rez. perd.), AJ Griffinas 24, Johnas Collinsas ir Justinas Holiday – po 14, Onyeka Okongwu 12, De'Andre Hunteris 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25, Jrue Holiday 16, Brookas Lopezas, Graysonas Allenas ir Bobby Portisas (10 atk. kam.) – po 11.

• „Utah Jazz“ – „Los Angeles Lakers“ 139:116;
  • „Los Angeles Clippers“ – „Cleveland Cavaliers“ 119:117.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną