2019 12 17

J.Valančiūnas atitempė „grizlius“ į saldų revanšą

Jonas Valančiūnas ir „Memphis Grizzlies“ ekipa (10-17) pastaruoju metu yra viena karščiausių NBA lygos ekipų ir namuose 118:111 (36:32, 37:26, 22:28, 23:25) sugebėjo pranokti „Miami Heat“ (19-8). Lietuvis vėl buvo vienas geriausių rungtynių žaidėjų.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Uteniškis per 25 minutes pelnė 21 tašką (7/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/8 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei blokavo 2 varžovų metimus. Jis buvo rezultatyviausias šeimininkų komandos žaidėjas.

Memfio ekipą į priekį vedė ir naujokas Ja Morantas, pelnęs 20 taškų ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. De’Anthony Meltonas nugalėtojams pridėjo 16 taškų, Jarenas Jacksonas – 15.

„Grizzlies“ pastaruoju metu demonstruoja solidžią formą ir laimėjo ketvirtą kartą per penkerias pastarąsias rungtynes.

Lygiai tokiu pačiu grafiku (4 pergalės per 5 mačus) žygiuoja ir Majamio komanda. „Heat“ lyderiais šį kartą buvo 25 taškus pelnęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Jimmy Butleris bei su 22 taškais aikštę palikęs Tyleris Herro.

Priminsime, jog Majamio ir Memfio ekipos susitiko ir pirmosiose šio sezono rungtynėse. Tuomet „Heat“ pavyko nugalėti 120:101.

Tą kartą „Heat“ lemiamą smūgį oponentams sudavė ketvirtajame kėlinyje. Šį kartą viskas susiklostė kitaip.

„Grizzlies“ visą mačą buvo priekyje ir ketvirtajame kėlinyje turėjo 11 taškų persvarą, bet J.Butleris inicijavo svečių spurtą 7:0, dar šešis taškus pridėjo Derrickas Jonesas ir „Heat“ netikėtai išsiveržė į priekį.

Visgi tuomet J.Moranto vedama Memfio ekipa atsakė 11 „sausų“ taškų atkarpa (115:107) ir šansų varžovams nepaliko.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 21 (10 atk. kam.), Ja Morantas 20 (10 rez. perd.), De'Anthony Meltonas 16, Jarenas Jacksonas 15, Brandonas Clarke'as 14 (9 atk. kam.), Jae Crowderis 10.

„Heat“: Jimmy Butleris 25 (8 rez. perd.), Tyleris Herro 22, Kendrickas Nunnas 18, Derrickas Jonesas 15, Bamas Adebayo 14 (13 atk. kam., 3 blk.), Duncanas Robinsonas 12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti