-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2021 02 17

J.Valančiūnas ir likę „grizliai“ buvo bejėgiai prieš Ziono Williamsono dominavimą

„Memphis Grizzlies“ (11-12) klubas su Jonu Valančiūnu patyrė skaudžiausią pralaimėjimą šiame sezone. „Grizliai“ namuose net 113:144 (32:29, 26:34, 23:38, 32:43) nusileido „New Orleans Pelicans“ (12-15) su Zionu Williamsonu priešakyje.
Jonas Valančiūnas ir kiti „Grizzlies“ krepšininkai nesustabdė Ziono Williamsono
Jonas Valančiūnas ir kiti „Grizzlies“ krepšininkai nesustabdė Ziono Williamsono / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas po sėkmingos penkerių rungtynių atkarpos, per kurią rinko po 21,8 taško ir atkovojo po 12,6 kamuolio, šįkart sužaidė vieną blankiausių sezono mačų.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir du kartus prasižengė.

Tiesa, JV +/ – rodiklis buvo vienas geriausių komandoje – lietuviui esant aikštėje, „Grizzlies“ varžovams nusileido tik keturiais taškais.

Nugalėtojų gretose nepažabojamai siautėjo Zionas Williamsonas.

Antrą sezoną NBA lankus laužantis puolėjas per 28,5 minutės suvertė 31 tašką (12/15 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jo komanda lemiamą spurtą atliko trečiajame kėlinyje.

„Grizzlies“ pirmąjį ketvirtį net laimėjo (32:29), o trečiojo kėlinio viduryje atsiliko tik 1 tašku (69:70), bet likusią beveik aštuonių minučių ketvirčio dalį „Pelicans“ laimėjo net 31:12 ir prieš paskutines 12 minučių jau triuškino varžovus 101:81.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos Memfio klubui atkurti nebepavyko – skirtumas ilgai balansavo aplink 20 taškų, kol galiausiai mačo pabaigoje „pelikanai“ padidino jį ir iki didesnio nei 30 taškų.

Skaudų antausį gavę „grizliai“ išlieka už Vakarų konferencijos pirmojo aštuoneto borto – J.Valančiūno komanda yra devinta. „Pelicans“, kurie nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, užima 11-ąją vietą.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28 (11/13 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 19, Dillonas Brooksas 18 (4/6 trit.), Jonas Valančiūnas 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (12/15 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 27 (6/11 trit., 9 atk. kam.), Brandonas Ingramas 22 (4/4 trit., 7 rez. perd.), Willy Hernangomezas 14 (8 atk. kam.), Lonzo Ballas 13.