Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
2020 08 12

J.Valančiūnas rinko dvigubą dublį, bet „Grizzlies“ atsidūrė ant bedugnės krašto

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną solidų mačą, tačiau jo „Memphis Grizzlies“ (33-39) ekipa Orlande vykstančiame NBA sezono pratęsimo „burbule“ 107:122 (17:24, 23:32, 33:27, 34:39) nusileido „Boston Celtics“ (48-23).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo dar vienas smūgis „Grizzlies“ ambicijoms žaisti atkrintamosiose, nes Memfio ekipą besivejantis „Portland Trail Blazers“ 134:131 įveikė „Dallas Mavericks“ ir nustūmė JV kolektyvą į devintąją Vakarų konferencijos poziciją.

Tai buvo šeštas Memfio ekipos pralaimėjimas per septynis mačus Orlande.

„Grizzlies“ aplenkė ne tik Portlandas, bet tiek pat pergalių jau turi ir „Phoenix Suns“.

J.Valančiūnas per 25 minutes aikštėje pelnė 14 taškų (5/10 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 10 ir perėmė du kamuolius.

Memfio komanda priekyje buvo tik mačo pradžioje, kai pirmavo dviem taškais. Po to iniciatyvą perėmė varžovai ir šansų „grizliams“ nepaliko.

Antrajame ketvirtyje „Celtics“ persvara pasiekė rekordinę 22 taškų žymą, ir nors vėliau Bostonas vadeles kiek atleido, intriga šiame mače nepakvipo.

Dabar Tayloro Jenkinso vyrų dar laukia mačas su Rytų konferencijos favoritais „Milwaukee Bucks“. Jei pralaimės ir tą mačą, „Grizzlies“ išvis gali likti net be papildomos kovos dėl bilieto į atkrintamąsias.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 29 taškai, Gordonas Haywardas ir Kemba Walkeris po 19, Enesas Kanteris ir Marcusas Smartas po 11, Robertas Williamsas 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 26 taškai, Brandonas Clarke`as 15, Jonas Valančiūnas ir Dillonas Brooksas po 14, Graysonas Allenas 12, Gorgui Diengas 10.