2022 01 07

J.Valančiūnas su „Pelicans“ tėškė antausį „Warriors“: lietuviui – pastabos dėl šuolio

Jonas Valančiūnas gal ir nesužaidė geriausių savo sezono rungtynių, tačiau jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (14-25) ekipa 101:96 (16:22, 31:24, 28:26, 26:24) namuose nugalėjo „Golden State Warriors“ (29-9).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 32 minutes, per kurias surinko 8 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 4 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 3 kartus prasižengė.

Kai centras iš Lietuvos buvo aikštėje, „Pelicans“ pelnė 14 taškų daugiau nei varžovai. Pagal šį rodiklį JV buvo antras komandoje.

Akys į J.Valančiūną šiose rungtynėse krypo ir dėl ginčo kamuolio, kurį prieš aukštaūgį laimėjo 190 cm ūgio Garry Paytonas.

Brandonas Ingramas vedė į pergalę Naujojo Orleano ekipą, pelnydamas 32 taškus.

„Warriors“ šiame mače dėl traumos negalėjo padėti Stephenas Curry, nežaidė ir susižeidęs Draymondas Greenas. Nėra Stepho – nėra ir tritaškių: taip galima pavadinti šias rungtynes, kuriose abi komandos kartu pro šalį sviedė net 52 tolimus metimus.

„Pelicans“ šia pergale nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Likus žaisti pusantros minutės, „Pelicans“ pirmavo 94:84, bet vos neprisižaidė, mat rezultatas tapo 94:91, kai švieslentė rodė likusias 51,5 sek.

Bet į pergalę „Warriors“ neužsikabino – „Pelicans“ pataikė septynias baudas iš aštuonių iki mačo pabaigos.

Kitas rungtynes Naujojo Orleano komanda žais sekmadienį išvykoje prieš „Toronto Raptors“.

„Pelicans“: B.Ingramas 32 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), J.Hartas 14, H.Jonesas 13, G.Clarkas 10, J.Valančiūnas 8 (10 atk. kam.).

„Warriors“: A.Wiggsinsas 21, J.Kuminga 13, D.Lee 12, J.Poole'as 11, M.Moody 10.