2019 11 09

J.Valančiūnas žaidė rezultatyviausiai, bet „Grizzlies“ sudegė ketvirtajame kėlinyje

Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (2-6) tris kėlinius kaip lygūs su lygiais kovėsi prieš „Orlando Magic“ (3-6), tačiau rungtynių švieslentė po 48 minučių galiausiai užfiksavo triuškinamą nesėkmę rezultatu 86:118 (15:27, 33:24, 30:33, 8:34).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Svečiai iš Memfio rungtynių pradžioje užgesino pirmąjį varžovų šturmą, kuomet „Magic“ jau po pirmojo kėlinio susikrovė dviženklį pranašumą.

Kantriai dirbę „grizliai“ sugrįžo ir po trijų kėlinių turėjo tik šešių taškų deficitą (78:84), tačiau galiausiai visiškai sugriuvo lemiamame ketvirtyje.

Per jį svečiai pelnė tik 8 taškus, o susitikimą pralaimėjo net 32 taškų skirtumu. Pergalę iškovojo Orlando krepšininkai ne tik nutraukė keturių pralaimėtų susitikimų seriją, bet ir pelnė daugiausiai taškų vienose rungtynėse šiame NBA sezone.

Jono Valančiūno žaidimo minutės ir vėl buvo apribotos tik iki 22-ų, tačiau tai vidurio puolėjui nesutrukdė tapti nepralenkiamu komandoje pagal taškus (15) ir atkovotus kamuolius (9).

Centras pataikė 4 dvitaškius iš 7, 2 tritaškius iš 4 ir vienintelę mestą baudą.

„Grizzlies“ Vakarų konferencijoje užima tik 13 vietą. Orlando ekipa Rytų konferencijoje yra dvylikta.

„Orlando Magic“: Nikola Vučevičius 23 (16 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonathanas Isaacas 22 (8 atk. kam., 4 blk.), Evanas Fournier 19, Aaronas Gordonas 17.

„Memphis Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 15, Jarenas Jacksonas 14, Brandonas Clarke'as 13.