2022 01 05

J.Valančiūno siautulys negelbėjo: pelikanai sudegė saulės kaitroje

Jonas Valančiūnas ir vėl buvo viena pastebimiausių figūrų aikštėje, bet jo vedamai „New Orleans Pelicans“ (13-25) atsilaikyti prieš NBA vicečempionę „Phoenix Suns“ (29-8) nepavyko. Naujojo Orleano komanda namuose nusileido 110:123 (31:42, 23:22, 30:31, 26:28).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Uteniškis aikštėje praleido 35 minutes ir pelnė 25 taškus (10/16 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Reikia pažymėti, kad „Suns“ į JV tvirtovę atvyko stipriai aptrupėjusia priekine linija, nes izoliacijoje šiuo metu yra vidurio puolėjai Deandre Aytonas ir JaVale'as McGee.

Svečiai iš Arizonos jau pirmajame kėlinyje buvo susikrovę 16 taškų persvarą ir tvirtai laikė rungtynių kontrolę savo rankose.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ pradėjo tiestis ir po Devonte Grahamo tritaškio komandas skyrė trapūs du taškai, lemiamas lūžis neįvyko.

„Suns“ į priekį vedė 33 taškus per 32 minutes pelnęs Devinas Bookeris.

Vakarų konferencijoje „Suns“ užimą antrąją vietą ir nusileidžia tik „Golden State Warriors“, o Naujojo Orleano ekipa žengia keturiolikta ir lenkia vienintelę „Houston Rockets“.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 28, Jonas Valančiūnas 25 (16 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16, Joshas Hartas 15 (11 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 33 (9 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 23, Cameronas Johnsonas 18, Bismackas Biyombo 16, Jalenas Smithas 12, Chrisas Paulas 11 (5 atk. kam., 15 rez. perd.).