2018 04 24

„Jazz“ nustūmė „Thunder“ ekipą ant bedugnės krašto

„Utah Jazz“ ekipa 113:96 (24:30, 34:22, 32:21, 23:23) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ ir nustūmė varžovus ant bedugnės krašto.
„Utah Jazz“ – „Oklahoma City Thunder“
„Utah Jazz“ – „Oklahoma City Thunder“ / „Scanpix“ nuotr.

Po šios pergalės „Jazz“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1.

Donovanas Mitchellas pelnė 33 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Joe Inglesas pridėjo 20 taškų.

Iš žaidimo „Thunder“ pataikė tik 39 proc. metimų ir pralaimėjo trečias serijos rungtynes iš eilės.

„Manau, kad žaidėme į nuokalnę“, – konstatavo pralaimėjusiųjų treneris Billy Donovanas.

„Visus metus stengėmės kartu susikurti laisvus metimus. Ne visada juos pataikysi, tačiau labai svarbu gauti tokias progas. Antroje rungtynių pusėje pataikėme labai svarbių metimų“, – konstatavo „Jazz“ strategas Quinas Snyderis.

Trečiajame kėlinyje Jutos ekipos persvara jau siekė ir 21 tašką.

Daug kietos kovos ir karštų emocijų pakėlė rungtynes į kitą lygį. Abi komandos dar iki pertraukos užsidirbo po dvi technines pražangas. Jae Crowderis buvo išvarytas į rūbinę, kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos liko pusšeštos minutės.

„Jazz“: D.Mitchellas 33 (7 atk. kam.), J.Inglesas 20, R.Gobert 16 (10 atk. kam.), D.Favorsas ir R.Rubio (10 rez. perd.) po 13.

„Thunder“: P.George'as 32, R.Westbrookas 23 (13 atk. kam.), C.Anthony 11, A.Abrinesas 10.