2018 03 01

Jonas Valančiūnas paleido taiklų tritaškį, o „Raptors“ tęsia puikią formą

„Toronto Raptors“ krepšininkai ir po NBA Visų žvaigždžių savaitgalio nemažina apsukų. Jono Valančiūno klubas 117:102 (42:37, 26:26, 21:26, 27:15) pranoko „Orlando Magic“ ekipą ir laimėjo 11 mačą iš 13 pastarųjų.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Raptors“ pergalę atnešė galingas Pascalio Siakamo žaidimas susitikimo pabaigoje ir gera visos komandos gynyba. Per 5 paskutiniąsias dvikovos minutes puolėjas pelnė 10 taškų, o Toronto krepšininkai pusę ketvirtojo kėlinio sustabdė 7 šeimininkų atakas iš eilės ir spurtavo 13:2.

Iki tol tai buvo itin rezultatyvios rungtynės. Po dviejų kėlinių „Raptors“ pirmavo 69:63, o krepšį atakavo bendru net 63,4 proc. tikslumu.

„Raptors“ susitikimą pradėjo 5 taikliais tritaškiais iš eilės, iš kurių vieną pataikė ir Jonas Valančiūnas. Tai buvo pirmasis jo tolimas metimas per 5 pastarąsias rungtynes nuo vasario 11-osios.

Iš viso centras per 20 minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry nugalėtojams pelnė atitinkamai 21 ir 17 taškų.

„Raptors“ pergalę apkartino starto penketo puolėjo OG Anunoby trauma. NBA naujokas susižeidė antrajame kėlinyje ir daugiau ant parketo nebepasirodė.

Pralaimėjusiems kroatas Mario Herzonja ir prancūzas Evanas Fournier surinko po 17 taškų.

„Raptors“ su 43 pergalėmis ir 17 pralaimėjimų pirmauja NBA Rytų konferencijoje.

„Raptors“: D.DeRozanas 21, K.Lowry 17, P.Siakamas 14, J.Poeltlas 13.

„Magic“: M.Hezonja ir E.Fournier po 17, N.Vučevičius 14, J.Simmonsas 13.