2021 06 01

Jono Valančiūno dublio nepakako: „Grizzlies“ atsidūrė mirtinoje zonoje

Jonas Valančiūnas rinko dvigubą dublį, tačiau lietuvio sezono pabaiga, panašu, čia pat. „Memphis Grizzlies“ ekipa ketvirtosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse 113:120 (31:34, 23:25, 33:41, 26:20) krito prieš „Utah Jazz“.
Rudy Gobertas ir Jonas Valančiūnas
Rudy Gobertas ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių J.Valančiūno komanda pralaimi jau 1-3, tad dar vienas pralaimėjimas reikštų pabaigą šiame sezone.

Penktosios serijos rungtynės Jutoje vyks trečiadienio vakarą.

J.Valančiūnas per 35 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kai JV buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė tašku mažiau nei varžovai.

Donovanas Mitchellas tempė į pergalę geriausią NBA reguliariojo sezono komandą – jis pelnė 30 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ komandai 23 taškus pelnė ir 12 perdavimų išdalino Ja Morantas. Jis per pirmas tris serijos rungtynes rinko vidutiniškai po 33,7 taško.

Ketvirtą kėlinį Memfio krepšininkai pradėjo spurtu 12:2 ir komandas skyrė vos 2 taškai, likus žaisti 5 minutes, tačiau „Jazz“ įrodė pranašumą svarbiausiu momentu.

„Grizzlies“: J.Morantas 23 (12 rez. perd.), D.Brooksas ir J.Jacksonas po 21, D.Meltonas 15, J.Valančiūnas 14 (12 atk. kam.).

„Jazz“: D.Mitchellas 30, J.Clarksonas 24, R.Gobertas 17, B.Bogdanovičius 13, M.Conley 11.