TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 11 26

Jono Valančiūno komandos pergalių serija dramatiškai nutrūko Jutoje

Jonui Valančiiūnui tai nebuvo pats sėkmingiausias vakaras, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (9-8) neišsilaikė pergalių kelyje ir 100:105 paskutinėmis sekundėmis svečiuose nusileido „Utah Jazz“ (5-11) ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jonas Valančiūnas žaidė 26 minutes ir pelnė 8 taškus (3/8 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir sykį suklydo.

Tai buvo pirmas kartas po penkerių rungtynių iš eilės, kuomet aukštaūgis nesurenka dvigubo taškų skaičiaus.

Po trijų kėlinių „Pelicans“ pirmavo 77:68, bet tada Jutos komanda smogė atkarpa 21:9 ir perėmė iniciatyvą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 16 taškų pelnęs Collinas Sextonas.

Pralaimėjusiems 26 taškus surinko Brandonas Ingramas.

Šiose rungtynėse svečių ekipa vertėsi be vieno iš lyderių Ziono Williamsono.

Prieš tai „Pelicans“ buvo laimėjusi tris NBA mačus iš eilės. Po pralaimėjimo Luizianos ekipa Vakarų konferencijoje užima devintą vietą.

Jutos komanda sezoną pradėjo kur kas silpniau. Šia pergale „Jazz“ nutraukė keturių pralaimėjimų atkarpą ir Vakaruose žengia dvylikta.

„Jazz“: Collinas Sextonas 16, Keyonte George'as 15, Kelly Olynykas 13, Johnas Collinsas 12, Walkeris Kessleris 11 (11 atk. kam.), Simone Fontecchio 10.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Jordanas Hawkinsas 25, Herbertas Jonesas ir Jose Alvarado – po 13, Jonas Valančiūnas 8.