2020 01 21

Jutoje – be prošvaisčių: blankus D.Sabonis ir sutriuškinta „Pacers“ ekipa

Domantas Sabonis dvi dienas iš eilės puikaus pasirodymo surengti nesugebėjo. Sekmadienio vakarą jis pelnė pirmą trigubą dublį karjeroje ir Lietuvos istorijoje NBA, bet pirmadienį atrodė gerokai blankiau ir su „Indiana Pacers“ (28-16) išvykoje 88:118 (23:29, 21:27, 19:24, 25:38) krito prieš „Utah Jazz“ (30-13).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Saboniukas žaidė 28 minutes, per kurias surinko 10 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kai D.Sabonis buvo ant parketo, „Pacers“ pelnė net 26 taškais mažiau nei aikštės šeimininkai. Pagal šį rodiklį lietuvis komandoje buvo paskutinis.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 25 taškus, Rudy Gobertas pridėjo 20 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Šiose rungtynėse „Pacers“ priekyje nebuvo nė karto.

„Jazz“ iš žaidimo pataikė 54 proc. metimų, pelnė 60 taškų baudos aikštelėje, o kovą dėl kamuolių laimėjo 53:30.

Rezultatyviausi „Pacers“ žaidėjai buvo Mylesas Turneris ir Aaronas Holiday, pelnę po 12 taškų.

Jau nuo pirmojo kėlinio „Jazz“ ėmė atakuoti varžovus baudos aikštelėje ir tai pasiteisino. Vien per pirmąjį kėlinį Jutos komanda 20 iš 29 savo taškų surinko iš po krepšio.

Anksti į priekį šovusi „Jazz“ ekipa antrojo kėlinio pradžioje po D.Sabonio kablio buvo prisileidusi svečius 31:27, bet labiau sumažinti skirtumo iki pertraukos neleido.

Trečiojo kėlinio viduryje „Jazz“ spurtavo 18:5 ir susikrautą dviženklį pranašumą tik didino iki pat susitikimo pabaigos.

„Jazz“: D.Mitchellas 25, R.Gobertas 20 (14 atk. kam.), B.Bogdanovičius 16, G.Niangas 15, M.Conley 14.

„Pacers“: A.Holiday ir M.Turneris po 12, J.Lambas 11, D.Sabonis 10 (8 atk. kam.).