2022 01 20

Karalius žaidė įspūdingai, bet krito: kaltininkas – D.Sabonis ir jo trigubas dublis

Domantas Sabonis sužaidė nuostabias rungtynes, įformino trigubą dublį, o „Indiana Pacers“ (16-29) išvykoje 111:104 (23:32, 27:24, 26:24, 35:24) nukovė „Los Angeles Lakers“ (22-23).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / nuotr. „Getty Images"/euroleague.net

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Taip pat lietuvis blokavo metimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė. Jam būnant aikštėje, „Pacers“ atkarpas laimėjo 10 taškų skirtumu.

Tai buvo trečias D.Sabonio trigubas dublis per septynerias rungtynes. Už Domą rezultatyvesnis buvo tik Carisas LeVertas, surinkęs 30 taškų – jis net 22 taškus pelnė ketvirtajame kėlinyje.

„Lakers“ ekipą į priekį tempė LeBronas Jamesas, bet 30 pelnytų taškų ir 12 atkovotų kamuolių nedavė rezultato šeimininkams. Beje, Los Andželo ekipos lyderis peržengė 10 000 taškų karjeroje ribą.

Karalius pasižymėjo ir įspūdingu dėjimu šiame susitikime.

„Pacers“ nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją, tai buvo vos antroji Indianapolio komandos pergalė per 12 rungtynių.

„Lakers“: L.Jamesas 30 (12 atk. kam.), T.Hortonas-Tuckeris 20, R.Westbrookas ir C.Anthony po 14, M.Monkas 10.

„Pacers“: C.LeVertas 30, D.Sabonis 20 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), M.Brogdonas 19, J.Holiday ir C.Duarte po 11.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas