Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2021 05 08

Karjeros naktis: beveik pusšimtį suvertęs „Jazz“ kroatas paskandino „Nuggets“

Bojanas Bogdanovičius surengė įsimintiniausią karjeros pasirodymą NBA lygoje, o kroato vedama „Utah Jazz“ (49-18) namuose 127:120 (40:41, 29:32, 29:26, 29:21) patiesė „Denver Nuggets“ (44-23) su Nikola Jokičiumi priešakyje.
Bojanas Bogdanovičius
Bojanas Bogdanovičius / „Scanpix“ nuotr.

Nors geriausią pergalių ir pralaimėjimų santykį NBA lygoje turinti Jutos ekipa ir toliau verčiasi be traumuotų savo lyderių Donovano Mitchello bei Mike'o Conley, klubo vairininkas Quinas Snyderis kiekviename mače išsitraukia vis kitą netikėtumo kortą ir su ja sužaidžia idealiai.

Pergalingose rungtynėse prieš kitą Vakarų konferencijos galiūnę šįkart sprogo Bojano Bogdanovičiaus bomba. Kroatas daugiau nei 6 tūkstančius susirinkusių „Jazz“ aistruolių pradžiugino karjeros rungtynėmis.

Taikliarankis puolėjas per 39 minutes pelnė net 48 taškus pademonstruodamas kosminį taiklumą (8/12 dvit., 8/11 trit., 8/8 baud.), taip pat sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kamuolius perėmė.

Kroatijos krepšininkas pagerino pelnytų taškų ir pataikytų tritaškių per rungtynes karjeros rekordus.

Jis taip pat tapo pirmuoju ekipos žaidėju, per rungtynes pelniusiu bent 45 taškus ir pataikiusiu bent 8 tolimus metimus.

Toks B.Bogdanovičiaus pasirodymas neliko neįvertintas ir komandos draugų – po mačo duodamas interviu kroatas buvo aplietas vandeniu.

Atskiro paminėjo šiame mače vertas ne tik „Jazz“ didvyris, bet ir pirmasis rungtynių kėlinys, kuriame komandos taškus rinko pašėlusiu tempu.

Per pirmą ketvirtį kartu sudėjus abu klubai pelnė net 81 tašką – „Nuggets“ atakavo 68 proc., o „Jazz“ – 67 proc. taiklumu.

Šeimininkai po trijų kėlinių dar turėjo minimalų deficitą (98:99), tačiau tuomet penkis taškus be atsako pelnė George'as Niangas ir Jutos ekipa visą likusį rungtynių laiką išliko pirmaujančios vaidmenyje.

Likus minutei „Nuggets“ priartėjo iki trijų taškų (118:121), bet mirtiną dūrį svečiams iš tolimojo nuotolio sudavė Jordanas Clarksonas.

Pastarasis puikiai talkino sužibusiam kroatui ir varžovams atseikėjo 21 tašką bei taip pat išskirstė 8 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtą kartą paeiliui laimėjusi „Jazz“ toliau tvirtai laikosi įsikibusi pirmosios Vakarų konferencijos pozicijos. „Nuggets“ yra ketvirti.

Svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo nei dar vienas jaunojo Michaelo Porterio Jr. driokstelėjimas puolime (31 tšk.), nei arti trigubo dublio buvęs Nikola Jokičius (24 tšk., 9 atk. kam., 13 rez. perd.).

„Utah Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 48 (8/11 trit., 8 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 21 (8 rez. perd.), Rudy Gobert'as 14 (9 atk. kam.), George'as Niangas 13, Joe Inglesas 10 (9 rez. perd.).

„Denver Nuggets“: Michaelas Porteris Jr. 31, Nikola Jokičius 24 (9 atk. kam., 13 rez. perd.), Paulas Millsapas 19, Austinas Riversas 18, Aaronas Gordonas 10.

Kiti nakties rezultatai:

„Philadelphia 76ers“ – „New Orleans Pelicans“ 109:107 (J.Embiidas 37 / J.Hayesas 19);

„Chicago Bulls“ – „Boston Celtics“ 121:99 (Z.LaVine'as 25 / K.Walkeris 33);

„Charlotte Hornets“ – „Orlando Magic“ 122:112 (T.Rozieras 28 / D.Baconas 28);

„Miami Heat“ – „Minnesota Timberwolves“ 121:112 (T.Herro 27 / K-A.Townsas 27);

„Milwaukee Bucks“ – „Houston Rockets“ 141:133 (B.Lopezas 24 / K.Martinas Jr. 26);

„Dallas Mavericks“ – „Cleveland Cavaliers“ 110:90 (L.Dončičius 24 / C.Sextonas 27);

„Phoenix Suns“ – „New York Knicks“ 128:105 (D.Aytonas 26 / J.Randle'as 24);

„Portland Trail Blazers“ – „Los Angeles Lakers“ 106:101 (D.Lillardas 38 / A.Davisas 36);

„Sacramento Kings“ – „San Antonio Spurs“ 104:113 (T.Davisas 24 / D.DeRozanas 25).

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną