2019 11 04

Keistokas Igno Brazdeikio debiutas NBA: pirmieji taškai ir MVP skanduotės

Kanados lietuvis Ignas Brazeikis pagaliau sulaukė savo šanso ir ne tik žengė į aikštę NBA rungtynėse, tačiau ir pelnė pirmuosius karjeros taškus.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis nuo suolo pakilo ketvirtajame rungtynių su „Sacramento Kings“ kėlinyje ir surinko 4 taškus.

Iš viso jis žaidė 4 minutes, per kurias pataikė dvitaškį, prametė tritaškį, realizavo abu baudų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Įdomu tai, kad, kai 47-asis NBA naujokų biržos šaukimas stojo prie baudų metimo linijos, jam „Madison Square Garden“ arenoje susirinkę žiūrovai skandavo „MVP! MVP!“.

Tiesa, Niujorko komandos gerbėjai šią skanduotę naudoja neretai ir, dažnu atveju, labiau tam, kad išreikštų sarkazmą ar pajuokautų, o ne todėl, kad krepšininkas iš tikrųjų yra to vertas.

Rungtynes „Knicks“ pralaimėjo 92:103 prieš „Sacramento Kings“ (23:32, 18:29, 23:29, 28:23).

De'Aaronas Foxas nugalėtojams pelnė 24 taškus, 22 pridėjo Buddy Hieldas.

„Tikėjausi, kad šiandien žengsime žingsnį į priekį, tačiau tai neįvyko“, – sakė „Knicks“ treneris Davidas Fizdale'as.

Vienu metu komandas skyrė net 32 taškai, tad rungtynėse intrigos nebuvo.

„Knicks“: M.Morrisas 28, R.Barrettas 22, A.Trieras 11.

„Kings“: D.Foxas 24 (6 rez. perd.), B.Hieldas 22, H.Barnesas 19, R.Holmesas 14 (10 atk. kam.).