2021 03 12

Kyrie Irvingo geriausios sezono rungtynės – prieš buvusią komandą

Po „All-Star“ pertraukos sugrįžęs Kyrie Irvingas laiko nešvaistė ir jau pirmajame susitikime po pauzės sužaidė geriausią sezono mačą. „Brooklyn Nets“ (25-13) gynėjas padėjo savo komandai namuose 121:109 (23:29, 35:26, 30:31, 33:23) įveikti buvusį jo klubą „Boston Celtics“ (19-18).
Jamesas Hardenas ir Kyrie Irvingas
Jamesas Hardenas ir Kyrie Irvingas / „Scanpix“ nuotr.

Nuostabiai rungtyniavęs Kyrie per 34 minutes pelnė net 40 taškų (10/15 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jis rinko taškus ir tada, kai jų labiausiai reikėjo.

Likus vos daugiau nei dviem minutėms skirtumas tarp komandų buvo tik 4 taškai (113:109), bet K.Irvingas pataikė tritaškį, netrukus pridėjo ir baudų metimus, o „Nets“ persvara šoktelėjo iki 118:109 ir „Celtics“ jo jau nepanaikino.

Bostone Kyrie rungtyniavo prieš pasirašydamas sutartį su Bruklino klubu, 2017-2019 m.

Rungtynių pabaigoje jis sulaukė ir MVP skanduočių iš negausiai Bruklino „Barclays Center“ arenoje susirinkusių aistruolių.

„Nets“ žaidė be traumuoto Kevino Duranto. Jiems dar nepadėjo ir per „All-Star“ pertrauką komandą sustiprinęs Blake'as Griffinas.

Ši pergalė leido Bruklinui išlikti antram Rytų konferencijoje. „Celtics“ su „Miami Heat“ dalinasi 4-5 vietas.

„Nets“: Kyrie Irvingas 40 (8 atk. kam., 10/15 dvit., 5/8 trit.), Jamesas Hardenas 22 (1/8 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Landry Shametas 18 (6/9 trit.), Joe Harrisas 12, Jeffas Greenas 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 31 (10/15 dvit.), Marcusas Smartas 19, Danielis Theisas 17 (8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 13 (2/11 dvit., 3/12 trit., 6 rez. perd.), Kemba Walkeris 11 (1/7 trit.).