2020 01 24

LeBrono ir Kyrie akistatoje – Karaliaus trigubas dublis ir „Lakers“ pergalė

NBA lygoje praėjusią naktį buvo žaidžiami tik trys susitikimai, o viename iš jų akis į akį susikovė seni geri pažįstami – trejus metus kartu „Cleveland Cavaliers“ aprangą vilkėję LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas. Jų atstovaujamų komandų rungtynėse „Los Angeles Lakers“ (36-9) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (18-25) – 128:113 (38:35, 37:35, 29:24, 24:19).
LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas
LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas / „Scanpix“ nuotr.

Į pergalę „ežerinius“ vedė puikiai rungtyniavęs L.Jamesas.

Karalius per beveik 34 minutes surinko 27 taškus (8/13 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip užfiksuodamas 10-ąjį trigubą dublį šiame sezone.

K.Irvingas Bruklino komandos gretose buvo kuklesnis – dėl traumų daugybę rungtynių šiame sezone praleidęs įžaidėjas per 33 minutes pelnė 20 taškų (4/11 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ pirmavo beveik visų rungtynių metų, o lemiamą spurtą surengė trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje.

Trečiajame ketvirtyje likus mažiau nei minutei „Nets“ po K.Irvingo tritaškio atsiliko vos tašku (94:95), bet „Lakers“ per 42 sekundes pelnė 9 taškus ir į lemiamą ketvirtį nusinešė dviženklį pranašumą – 104:94.

Jį ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai iš Los Andželo tik dar labiau išaugino – „Lakers“ pratęsė spurtą iki 26:2 ir likus penkioms minutėms jau triuškino varžovus 121:96.

Su 36 pergalėmis „Lakers“ užtikrintai pirmauja Vakarų konferencijoje. Tuo tarpu „Nets“ Rytuose kapanojasi būdami 8-oje pozicijoje.

„Nets“: Kyrie Irvingas 20 (7/17 metimai), Taureanas Prince‘as 18, Carisas LeVertas 16, Wilsonas Chandleris 15 (4/6 trit.), Garrettas Temple‘as 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (8/13 dvit., 3/6 trit., 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Anthony Davisas (11 atk. kam.) ir Kyle‘as Kuzma (3/5 trit.) po 16, Dwightas Howardas (7/10 dvit., 12 atk. kam.) ir Danny Greenas (4/7 trit.) po 14, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 11.