Likimo ironija: B.Simmonsas su „Nets“ apranga debiutavo prieš „76ers“ klubą

Praėjus beveik 8 mėnesiams po mainų Benas Simmonsas pagaliau debiutavo su „Brooklyn Nets“ komandos apranga.
Benas Simmonsas
Benas Simmonsas / „Scanpix“/AP nuotr.

Simboliška, kad pirmosios rungtynės įvyko prieš „Philadelphia 76ers“ – ekipą, kurią 26-erių australas ir paliko praėjusio sezono viduryje, kai klubai apsikeitė pirmo ryškumo žvaigždėmis – Jamesas Hardenas iškeliavo į Filadelfiją, o B.Simmonsas į Brukliną.

19 minučių rungtyniavęs įžaidėjas pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 4 kamuolius.

Stojęs prie baudų metimų linijos pirmojo kėlinio pabaigoje B.Simminsas buvo nušvilptas „76ers“ sirgalių ir prametė abi baudas.

Krepšininkas taip pat nė sykio nebandė savo laimės iš toli, nors būtent dėl to yra labiausiai kritikuojamas visos savo karjeros metu, o šiame sezone žadėjo tai daryti dažniau.

„Nets“ žvaigždei tai buvo pirmosios rungtynės po daugiau nei metų pertraukos – nuo 2021-ųjų birželio. Anksčiau jis nežaidė dėl nugaros skausmų ir psichologinio barjero, trukdžiusio grįžti į aikštę.

Tiesa, B.Simmonso sugrįžimas laimėti „Nets“ nepadėjo. Bruklino ekipa namie neprilygo „76ers“ – 108:127 (26:42, 36:23, 24:36, 22:26).

Abiem klubams tai buvo pirmosios ikisezoninės rungtynės, tad treneriai tausojo lyderius: „Nets“ gretose žaidė 17 skirtingų krepšininkų, „76ers“ – 16.

Svečius į pergalę vedė Tyrese‘as Maxey – 20, Julianas Champagnie (7 atk. kam.) ir Furkanas Korkmazas – po 15. Nei Jamesas Hardenas, nei Joelis Embiidas nerungtyniavo.

„Nets“ gretose rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas su 13 taškų per 19 minučių. Nicolas Claxtonas ir Edmondas Summeris pridėjo po 12.