2017 01 17

Los Andžele – rezultatyviausias Domanto Sabonio pasirodymas per pastarąjį mėnesį

Domantas Sabonis iš Los Andželo išvyksta ir be pergalės, ir be atkovoto kamuolio. Traumų išretinti „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai 98:120 (25:34, 22:30, 28:32, 23:24) turėjo pripažinti „Los Angeles Clippers“ komandos pranašumą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ nepasipriešino „Clippers“ ekipai 98:120.
  • D.Sabonis per 27 minutes pelnė 10 taškų.
  • Tai rezultatyviausias lietuvio mačas nuo gruodžio 23 d.
  • D.Sabonis pataikė 2 tritaškius ir nutraukė netaiklių metimų seriją.

20-mečiui lietuviui tai buvo rezultatyviausios rungtynės sausį ir nuo gruodžio 23-osios. Per 27 minutes puolėjas įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Tiesa, tai nebuvo sėkmingiausias mačas Domantui, o 6 iš 10 taškų jis pelnė žaisdamas ketvirtajame kėlinyje, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški ir „Clippers“ triuškino „Thunder“ ekipą.

Vis dėlto D.Saboniui bent jau pavyko išlipti iš netaiklių tritaškių duobės – pataikė 2 iš 3 tolimų metimų. Nuo gruodžio 23-osios NBA naujokas buvo pataikęs vos 1 tritaškį iš 23 (4,34 proc.).

Tačiau D.Sabonio žaidimas nebuvo labai produktyvus, pavyzdžiui, trečiąjį kėlinį starto penketo narys pradėjo ant suolo, o jo vietą aikštėje užėmė Enesas Kanteris.

Beje, pasikeitimų „Thunder“ penkete ir taip netrūko. Dėl traumos Oklahomos komandai Los Andžele nepadėjo pagrindinis „centras“ Stevenas Adamsas.

„Thunder“ ryškiai pritrūko jėgos po krepšiu, nes sėkmingiausiai žaidė „Clippers“ vidurio puolėjai: Marreese'as Speightsas pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, DeAndre Jordanas pridėjo 19 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

„Westbrooką reikės aptverti siena. Tai yra gamtos fenomenas. Jis toks geras. Tiesiog negali skirti viso laiko Westbrooko sustabdymui, nes tu tiesiog to nepadarysi“, – prieš rungtynes sakė „Clippers“ treneris Docas Riversas.

Tačiau „Clippers“ pavyko. R.Westbrookas aikštę paliko su 24 taškais (7/19 met.), 5 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais – toli nuo 30,9 taško, 10,7 atkovoto kamuolio ir 10,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkio.

„Thunder“ trūko veržlesnio lyderio žaidimo – „Clippers“ kontroliavo situaciją nuo pat pradžių ir dar iki pertraukos atitrūko 64:47.

„Clippers“ tai buvo 7-oji pergalė iš eilės. O „Thunder“ artimiausią mačą žais Ouklande su „Golden State Warriors“ sausio 19-ąją 5 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Thunder“: R.Westbrookas 24, J.Lauvergne'as 13 (9 atk. kam.), E.Kanteris 12, D.Sabonis 10.

„Clippers“: M.Speightsas 23 (10 atk. kam.), J.J.Redickas 20, D.Jordanas 19 (15 atk. kam.), A.Riversas 16, R.Feltonas 15, B.Bassas 10.