Legendinis Čikagos krepšinio klubas toliau klaidžioja per NBA sezoną.
Nors penktadienį „Bulls“ su Mato Buzelio pagalba iškovojo gražią pergalę Toronte, 21 pergalė ir 28 pralaimėjimai nėra rezultatas, kurio geistų Čikagos krepšinio sirgaliai. Dešimta vieta Rytų konferencijoje – taip pat.
Tad vis netyla kalbos, kaip „Bulls“ bandys išmainyti vyriausius lyderius, kad rekonstruotų ekipą ir burtų jauną sudėtį su tokiais jaunuoliais kaip 20-metis M.Buzelis.
Čikagos dienraštis „Sun-Times“, remdamasis savo šaltiniu, rašė, kad A.Karnišovas lieka užsiėmęs derybomis su tokiomis komandomis kaip „Golden State Warriors“ ir „Phoenix Suns“.
Šios NBA žvaigždžių turinčios komandos malasi ties atkrintamųjų varžybų riba ir siekia sustiprinti sudėtį iki mainams leidžiamos vasario 6 dienos.
Tokių komandų taikinyje yra „Miami Heat“ užsinorėjęs palikti Jimmy Butleris.
Šešis kartus į NBA „All-Star“ rungtynes rinktas puolėjas norėtų patekti į stiprią komandą, tad visi žiūri pagal save – šiuo atveju „Bulls“ galėtų dalyvauti trišaliuose mainuose.
Siekiant susikurti šviesesnę ateitį „Bulls“ yra pasiryžę išmainyti savo lyderį Zachą LaVine'ą ar vieną iš lyderių Nikolą Vučevičių.
Anksčiau virė kalbos, kad Z.LaVine'as galėtų persikelti į „Los Angeles Lakers“, bet „Sun-Times“ rašo, kad praėjusį mėnesį toks persikėlimas žlugo.
Dabar Čikagos dienraštis svarstė, kad į Los Andželą galėtų keltis N.Vučevičius, kuris galėtų pastiprinti „Lakers“ priekinę liniją su Anthony Daviesu priešakyje.
„Šiame savo karjeros etape, jei patekčiau į padėtį, kur galėčiau laimėti dabar, žaisti dėl kažko reikšmingo, būtų šaunu, man tai patiktų. Žiūrėsime, kad nutiks“, – mainų nesikratė Čikagos komandai atstovaujantis Juodkalnijos vidurio puolėjas.

