2019 11 20

Memfyje – užstrigęs J.Valančiūnas ir skaudi „Grizzlies“ nesėkmė

Jonas Valančiūnas atrodė blankiai, o jo „Memphis Grizzlies“ (5-9) namuose patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose pripažinęs NBA vicečempionų „Golden State Warriors“ (3-12) jėgą – 95:114 (30:28, 16:33, 26:22, 23:31).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas aikštėje praleido 26 minutes ir pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 5 pražangas.

Šiose rungtynėse nutrūko Jono dvigubų dublių serija, prie kurios pastaruoju metu jis buvo įpratinęs savo gerbėjus. Tai padaryti lietuviui trukdė gana greitai susirinktos pražangos ir tuo pačiu „nukirptos“ minutės.

Antrojo kėlinio metu svečiai spurtavo 19:6 ir tvirtai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Nors po didžiosios pertraukos „Grizzlies“ buvo pavykę sumažinti deficitą iki vienženklės žymos, perlaužti rungtynių ir kovoti dėl pergalės šeimininkai neįstengė.

„Warriors“ gretose solidų pasirodymą surengė Alecas Burksas, pelnęs 29 taškus ir sugriebęs 8 kamuolius.

Universaliajam Draymondui Greenui trūko dviejų taškų iki trigubo dublio.

Beje, jis šį kartą varžovams išrašė du blokus ir klubo rekordų sąraše pasivijo penktoje vietoje iki tol buvusį latvį Andrį Briedinį, „nupūtusį“ 580 varžovų metimų.

Šiame mače svečiai stipriai laimėjo kovą po krepšiais – 51:37.

Tai buvo antrasis Memfio ekipos pralaimėjimas paeiliui. „Warriors“ nutraukė septynių iš eilės nesėkmių seriją.

„Grizzlies“: Ja Morantas 20, Dillonas Brooksas 18, Brandonas Clarke‘as 17, Jae Crowderis 15 .

„Warriors“: Alecas Burksas 29 (8 atk. kam.), Glennas Robinsonas 20, Ericas Paschallis ir Marquese‘as Chrissas po 17, Draymondas Greenas 8 (11 rez. perd., 10 atk. kam.).