2020 01 16

Monstriškas D.Sabonio pasirodymas: iki karjeros rekordo trūko taško

Domantas Sabonis apsukų nemažina. Lietuvio traukiamas „Indiana Pacers“ (26-15) klubas svečiuose 104:99 (24:30, 30:29, 22:18, 28:22) nukovė „Minnesota Timberwolves“ (15-25) ekipą ir laimėjo trečią sykį iš eilės.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Būtent D.Sabonis inicijavo „Pacers“ ekipos spurtą antrajame kėlinyje, kai pelnė 10 taškų vos per tris minutes ir aštuonių taškų deficitą turėję svečiai ne tik pasivijo savo priešininkus, bet ir pradėjo diktuoti savo sąlygas.

Antrajame ketvirtyje D.Sabonis varė „vilkus“ į neviltį ir pelnė visus 14 pirmųjų „Pacers“ taškų.

Minesotos ekipai galimybė suspurdo, kai Domui buvo skirta trečioji asmeninė pražanga, tačiau po pakartotinos peržiūros ji buvo panaikinta ir D.Sabonis tęsė įspūdingą pasirodymą.

Vien iki didžiosios pertraukos lietuvis buvo surinkęs 25 taškus – daugiausiai per du pirmuosius kėlinius savo karjeroje.

„Pacers“ pradėjus diktuoti savo sąlygas, Nate'as McMillanas vis dažniau sodino savo lyderį ant suolo, tad antroje rungtynių pusėje lietuvis jau nebuvo toks ryškus, bet to visiškai užteko, kad Indianos komanda išsivežtų dar vieną užtikrintą pergalę.

Iš viso D.Sabonis per per 36 minutes surinko 29 taškus (13/17 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir po kartą blokavo metimą bei perėmė kamuolį.

Domas pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą, o iki visų laikų karjeros geriausio rezultato jam pritrūko tik taško.

Tris kartus iš eilės „Pacers“ laimėjo antrą kartą šį sezoną. Dar kartą šios komandos po dviejų dienų susitiks jau Indianoje.

Minesotos ekipai negalėjo padėti jos lyderis ir rezultatyviausias žaidėjas Karlas-Anthony Townsas

„Timberwolves“: Jarrettas Culveris 17, Keita Batesas-Diopas ir Gorgui Diengas (11 atk. kam.) po 15, Robertas Covingtonas 14, Andrew Wigginsas 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 29, Malcolmas Brogdonas 21, Dougas McDermottas 14, T.J.Warrenas 12.