2015 12 12

NBA: du „Warriors“ pratęsimai, namuose nepralaimintys „Spurs“ ir Kevino Duranto šou rungtynių pabaigoje

Čempionai tik po dviejų pratęsimu įveikė „Celtics“, Kevinas Durantas vienintelis rinko taškus paskutinio kėlinio antroje pusėje, Kobe Bryantas sužaidė dar vienas blankias rungtynes, o San Antonio „Spurs“ vėl apgynė savo tvirtovę.
Stephenas Curry atvedė „Warriors“ į 24 pergalę šiame sezone
Stephenas Curry atvedė „Warriors“ į 24 pergalę šiame sezone / „Scanpix“/AP nuotr.

N​enugalimi

Stephenas Curry atvedė NBA čempionus į įspūdingą pergalę Brukline. „Warriors“ (24/0) prireikė dviejų pratęsimų, tačiau galų gale 124:119 (26:25, 31:28, 25:22, 21:28, 7:7, 14:9) jie patiesė „Boston Celtics“ (13/10) ir šį sezoną išliko neįveikti.

Įskaitant pernai metų reguliariojo sezono pabaigą, tai buvo jau 28-oji „Warriors“ pergalė iš eilės ir jie susilygino su 2012-13 metais „Miami Heat“ pasiekta pergalių serija.

Norėdami pasiekti geriausią visų laikų rezultatą (33 pergalės iš eilės) čempionai turės laimėti dar 5 rungtynes, tačiau visas jas žais išvykose.

„Scanpix“/AP nuotr./Stephen Curry

„Karių“ lyderis S. Curry pademonstravo prasčiausią pataikymo procentą nuo praėjusio NBA finalo, tačiau viso surinko 38 taškus. Jis pataikė 9 metimus iš 27, tačiau neklydo nuo baudų metimo linijos ir 14 taškų surinko baudų metimais.

Stepheno Curry 38 taškai

Nenugalimi (namuose)

„San Antonio Spurs“ (19/5) iškovojo pergalę prieš „Los Angeles Lakers“  (3/20) 109:87 (31:27, 20:22, 28:22, 30:16), o tai buvo 12-oji iš eilės Grego Popovičiaus auklėtinių pergalė namuose. Kol kas šį sezoną nei viena komanda nėra laimėjusi „AT&T Center“ arenoje.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Kobe Bryantas atiduoda pagarbą „Spurs“ srigaliams

Pasibaigus rungtynėms Kobe Bryantas apkabino San Antonijaus komandos trenerį Gregą Popovičių. Kobe taip pat parodė didelę pagarbą vietos sirgaliams ir šiems skanduojant jo vardą paliko aikštę, nors rungtynių metu pasirodė neįspūdingai – pelnė 12 taškų.

„Spurs“ komandoje rezultatyviausiai žaidė LeMarcusas Aldridge'as ir Patricas Millsas, pelnę atitinkamai 24 ir 22 taškus, o „Lakers“ gretose išsiskyrė Louisas Williamsas (19 tšk.) ir D'Angelo Russelas (24 tšk.).

San Antonijuje taip pat buvo pagerbtos teroristinio akto Kalifornijoje žuvusieji, o JAV himną atliko grupės „Kiss“ lyderis Paulas Stanley.

Paulas Stanley atlieka JAV himną

Vienas lauke – karys

„Oklahoma City Thunder“ (15/8) svečiuose 94:90 (27:15, 25:29, 20:23, 22:23) įveikė „Utah Jazz“ (10/11), o šiose rungtynėse tikru didvyriu tapo Kevinas Durantas.

Jis vienintelis rinko taškus ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir per 6 minutes jų pelnęs 11 padėjo savo komandai iškovoti pergalę.

„Scanpix“/AP nuotr./Kevinas Durantas

Pirmoje rungtynių pusėje taip pat žibėjo Russello Wetbrooko žvaigždė, kuris per pirmus du kėlinius pelnė 18 taškų.

Per visas rungtynes K. Durantas pelnė 21 tašką bei atkovojo 8 kamuolius, o dar geriau už jį pasirodė Russellas Westbrookas įmetęs 24 taškus, po krepšiais atkovojęs 7 kamuolius ir 7 kartus rezultatyviai asistavęs savo komandos draugams.