2015 12 30

NBA: beprotiškas Marco Gasolio metimas ir LeBrono Jameso protrūkis gimtadienio išvakarėse

LeBronas Jamesas Denveryje pelnė daugiau taškų nei per dvejas pastarąsias rungtynes, Marco Gasolio cirko metimas išplėšė pergalę „Memphis Grizzlies“, o Kristapas Porzingis prie nutrūkusios „New York Knicks“ nesėkmių serijos prisidėjo dešimčia taškų. Tai buvo įdomiausi praėjusios nakties įvykiai iš NBA arenų.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Marcas Gasolis per pratęsimą pelnė 7 iš 23 savo taškų, o „Memphis Grizzlies“ 99:90 palaužė „Miami Heat“ krepšininkus.

Būtent beprotiškas ispanų žvaigždės metimas įtvirtino „Grizzlies“ pergalę.

Krepšio link besiveržiantį aukštaūgį „Heat“ stabdė grubia pražanga, bet net ir praradęs pusiausvyrą M.Gasolis viena ranka kažkokiu būdu sugebėjo išmesti kamuolį ir šis visų nuostabai skrodė tinklelį.

Likus pusantros minutės M.Gasolis baudos metimu įtvirtino persvarą 96:88 ir nukalė komandai pergalę.

„Grizzlies“ (18-16): Marcas Gasolis 23 (6 rez. perd., 4 blk.), Zachas Randolphas 17, Jeffas Greenas ir Mike'as Conley po 16, Mario Chalmersas 12.

„Heat“ (18-13): Chrisas Boshas 22, Dwyane'as Wade'as 19, Goranas Dragičius 16, Tyleris Johnsonas 13.

LeBrono gimtadienis

AFP/„Scanpix“ nuotr./LeBronas Jamesas

LeBronas Jamesas Denveryje pelnė daugiau taškų, nei pastarosiose dvejose rungtynėse, o „Cleveland Cavaliers“ 93:87 (26:21, 27:21, 19:20, 21:25) parklupdė „Nuggets“.

Iki mačo Denveryje LeBronas strigo puolime – pelnė 26 taškus. JAV žiniasklaidoje pasirodė publikacijos apie labai netaiklų NBA žvaigždės tritaškių pataikymą šį sezoną (24,8 proc.).

31-ojo gimtadienio išvakarėse Denveryje krito 34 „Karaliaus“ taškai.

Vienas LeBronas pelnė beveik tiek taškų, kiek visas „Nuggets“ starto penketas (35).

„Cavaliers“ (21-9): LeBronas Jamesas 34, Imanas Shumpertas 16, J.R.Smithas 11.

„Nuggets” (12-20): Willas Bartonas 29, Joffrey Lauvergne 14, Gary Harrisas 12, Nikola Jokičius 10.

Išsuko iš nesėkmių ruožo

AFP/„Scanpix“ nuotr./Carmelo Anthony

Carmelo Anthony pasirūpino, kad „New York Knicks“ komanda nutrauktų ketverių pralaimėtų rungtynių seriją. „Knicks“ namuose 108:96 (25:26, 25:23, 29:23, 29:24) nugalėjo „Detroit Pistons“ krepšininkus.

„Knicks” pavyko pristabdyti „Pistons“ lyderį Andre Drummondą, kuris pirmą kartą po 9 rungtynių paeiliui nepasižymėjo dvigubu dubliu.

Pavyzdžiui, „Knicks“ vidurio puolėjas Robinas Lopezas blokavo net šešis metimus.

Niujorko klubas pergalę nukalė ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavo 25:11 ir likus žaisti dvi minutes atitrūko 18 taškų skirtumu.

Latvis Kristapas Porzingis per 19 minučių pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit.).

Pirmąsias rungtynes nuo sausio mėnesio sužaidė po Achilo traumos į rikiuotę grįžęs „Pistons“ įžaidėjas Brandonas Jenningsas. Jis per 16 minučių pelnė 7 taškus.

„Knicks” (15-18): Carmelo Anthony 24, Derrickas Williamsas 18, Jose Calderonas 15, Kyle'as O'Quinnas 12, Robinas Lopezas 11, Kristapas Porzingis 10.

„Pistons” (17-15): Ersanas Ilyasova 19, Reggie Jacksonas ir Marcusas Morrisas 17, Andre Drummondas 13 (9 atk. kam.).