2017 02 10

NBA blyksnis: pergalę išplėšęs metimas Orlande ir viltis šiemet išvysti B.Simmonsą

Šiandien NBA blyksnyje: dar vienas šaltakraujiškas T.J. McConnello metimas, išplėšęs pergalę, rezultatyvus Isaiah Thomaso ketvirtasis kėlinukas, Magico Johnsono norai turėti daugiau atsakomybės „Lakers“ organizacijoje bei „76ers“ generalinio vadybininko žodžiai apie Beno Simmonso debiutą šiemet.
Benas Simmonsas
Benas Simmonsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

T.J. McConnellas dar sykį išplėšė pergalę „76ers“

AFP/„Scanpix“ nuotr./T.J. McConnellas

Komandos šį sezoną jau ne sykį patyrė, kad rungtynės taškas į tašką su „76ers“, ko gero, baigsis pralaimėjimu. Filadelfijos ekipa praėjusios nakties rungtynėse pataikė jau penktąjį jiems persvarą suteikiantį metimą likus 10 sekundžių arba mažiau šį sezoną.

T.J.McConnellas dar visai neseniai „įsmeigė“ lemiamą metimą prieš Carmelo Anthony ir „Knicks“, o šį kartą nepasigailėjo „Magic“.

Po rungtynių šaltakraujis įžaidėjas sulaukė pagyrų iš šiuo metu traumą besigydančio J.Embiido, kuris T.J.McConnellą sulygino su Michaelu Jordanu.

Isaiah Thomasas ir vėl „siautė“ ketvirtame kėlinuke

„Scanpix“/AP nuotr./Isaiah Thomasas

Antroje vietoje Rytų konferencijoje žengiantys „Celtics“ nemažina apsukų ir praėjusios nakties rungtynėse 120:111 nugalėjo „Blazers“. Bostono ekipa turėjo verstis be Jae Crowderio ir Avery Bradley, o po dviejų kėlinių turėjo 17 taškų deficitą.

Tačiau Bradas Stevensas dar kartą sugebėjo nuteikti savo krepšininkus antrai rungtynių pusei, o ketvirtąjį kėlinuką ir vėl puikiai sužaidė I.Thomasas. Per jį įžaidėjas pelnė 15 taškų, o iš viso šiose rungtynėse surinko 34.

Magicas Johnsonas „Lakers“ ekipoje nori priiminėti svarbius sprendimus

„Scanpix“/AP nuotr./Magicas Johnsonas

Tik šią savaitę „Lakers“ patarėju tapęs M.Johnsonas prakalbo, kad savo pareigose nenori būti tik „simboliškai“, o iš tikrųjų nori priiminėti svarbius sprendimus organizacijoje.

„Tikiuosi, kad mano nuomonės bus klausoma, – pasakojo legendinis įžaidėjas. – Žinoma, aš tik patariu, tačiau galų gale kas nors turi nuspręsti už visus ir priimti galutinį sprendimą. Ar tai būsiu aš? Kurio iš mūsų žodis bus lemiamas? Laikas parodys.

Gali būti, kad čia pabūsiu trumpai, bet galbūt pasiliksiu ir ilgesniam laikui. Kol kas pasakyti negaliu.

Mums prireiks laiko, kad sugrąžintume komandą į viršūnę, ir mes tai suprantame. Viliuosi, jog niekas nesitiki, kad su mano atėjimu viskas pasikeis per vieną dieną. Reikia priimti gerus sprendimus, protingai leisti pinigus ir gerai pasirinkti žaidėją naujokų biržoje.“

Beno Simmonso debiuto tikimasi šiemet

„Scanpix“/AP nuotr./Benas Simmonsas

„76ers“ generalinis vadybininkas Bryanas Colangelo atskleidė, jog tikisi, kad pirmasis 2016 metų NBA naujokų biržos šaukimas B.Simmonsas spės debiutuoti stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje dar šiemet.

B.Simmonsas traumą patyrė ikisezoninėse rungtynėse, o šiuo metu dėl kelio traumos žaisti negali ir Joelis Embiidas.

„Tikiuosi, kad jie abu bus aikštėje dar šį sezoną, – teigė B.Colangelo. – Tai mūsų tikslas.“