2019 03 01

NBA: Indiana laimėjo be D.Sabonio, J.Hardenas vėl peržengė 50 taškų ribą

Jamesas Hardenas surengė dar vieną fantastišką pasirodymą, o jo vedamas „Houston Rockets“ (37-25) po labai atkaklios kovos namuose 121:118 (33;32, 22:37, 31:29, 35:20) palaužė „Miami Heat“ (27-34) ekipą.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gynėjas rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas net 58 taškus. Jis per 44 minutes pataikė 16 metimų iš 32 bei sumetė visas 18 baudų. Maža to, jis surinko ir 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius.

50 taškų ribą J.Hardenas pasiekė jau penktą sykį šį sezoną. Nė vienam kitam lygos krepšininkai to nepavyko padaryti daugiau nei vieną sykį.

Būtent "Barzda" įkvėpė Teksaso komandą lemiamam šturmui rungtynių pabaigoje.

Trečiajame kėlinyje „Heat“ pirmavo net 21 tašku, o lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo turėdami dviženklį deficitą, tačiau galiausiai laimėjo 35:20 ir šventė pergalę.

Tai buvo ketvirtoji „Rockets“ pergalė iš eilės.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 58 (10 rez. perd., 7 atk. kam.), Austinas Riversas 17, Gary Clarkas ir Chrisas Paulas po 14.

„Heat“: Kelly Olynykas ir Goranas Dragičius po 21, Justise'as Winslow 19, Joshas Richardsonas 18, Dwyane‘as Wade‘as 12, Dionas Waitersas 11, Bamas Adebayo 10.

„Indiana Pacers“ (41-22), kuriam negali padėti traumuotas Domantas Sabonis, namuose 122:115 pranoko „Minnesota Timberwolves“.