-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 01 23

NBA: istorinis D.Cousinso universalumas ir originalus atsisveikinimas su varžovu

DeMarcusas Cousinsas surinko solidų trigubą dublį, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (25-21) klubas namuose po dviejų pratęsimų 132:128 (25:21, 29:27, 27:33, 33:33, 18:14) nugalėjo „Chicago Bulls“ ekipą (18:29).
DeMarcusas Cousinsas
DeMarcusas Cousinsas / „Scanpix“/AP nuotr.

Nuostabias rungtynes sužaidęs D.Cousinsas surinko 44 taškus, atkovojo 24 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, Anthony Davisas pelnė 34 taškus.

D.Cousinsas tapo pirmuoju žmogumi nuo 1972-ųjų, kuris surinko daugiau nei 40 taškų, 20 atšokusių kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes, „Bulls“ vis dar pirmavo 17 taškų, tačiau D.Cousinso ir A.Daviso vedama „Pelicans“ komanda sugebėjo sugrįžti spurtu 21:2.

Pirmąjį pratęsimą laimėti galėjo „Pelicans“, tačiau Iano Clarko tritaškis skriejo pro šalį.

Likus žaisti 2 minutes iki antrojo pratęsimo pabaigos, šeštąją pražangą gavo A.Davisas, bet D.Cousinsas, kuris žaidė net 51 minutę, sugebėjo nulemti rungtynes.

„Pelicans“: D.Cousinsas 44 (24 atk. kam., 10 rez. perd.), A.Davisas 34 (9 atk. kam.), E.Moore'as 15, J.Holiday 10 (6 rez. perd.).

„Bulls“: R.Lopezas ir J.Grantas (13 rez. perd.) po 22, Z.LaVine'as 19, J.Holiday 15.

Įdomus epizodas nutiko „Dallas Mavericks“ (16-31) ir „Washington Wizards“ rungtynėse, kurias Dalaso krepšininkai laimėjo 98:75 (22:22, 31:15, 18:17, 27:21).

Salah Mejri taip intensyviai ginčijosi su teisėjais, kad žaidėjo nenuramino net techninė pražanga. Jis ir toliau lindo arbitrams į akis, o šie nusprendė išvaryti krepšininką į rūbinę.

Iš karštakošio varžovo pasišaipyti nusprendė Kelly Oubre, kuris, vos tik teisėjas skyrė diskvalifikacinę nuobaudą, pamojavo ranka savo varžovui.

Šiose rungtynėse „Wizards“ krepšį atakavo tragišku 28 proc. taiklumu.

„Negalėjome pataikyti laisvi, negalėjome įmesti iš po krepšio, negalėjome pataikyti netgi baudų. Tai buvo viena iš tų naktų“, – kalbėjo „Wizards“ treneris Scottas Brooksas.

„Mavericks“: H.Barnesas 20 (10 atk. kam.), D.Smithas 17 (6 rez. perd.), W.Matthewsas ir Y.Farrellas po 14.

„Wizards“: B.Bealas 18, J.Wallas 11, J.Meeksas ir K.Oubre po 7.