Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
2017 12 26

NBA Kalėdų dovanėlė – įsiutęs LeBronas nusileido K.Durantui ir „Warriors“

NBA parengė tikrą kalėdinę dovanėlę. Kalėdų dieną pirmą kartą nuo NBA finalo serijos susitiko „Golden State Warriors“ ir „Cleveland Cavaliers“ ekipos. Po karštos kovos pergalę 99:92 (24:28, 22:16, 25:23, 28:25) ištraukė „Warriors“. Žiežirbas šventinėje dvikovoje labiausiai kėlė LeBrono Jameso ir Kevino Duranto akistata.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kertinį tritaškį pataikė Klay Thompsonas (95-92). Rungtynių pabaigoje L.Jamesas dukart buvo be pražangos sustabdytas K.Duranto ir neslėpė įsiūčio dėl teisėjų sprendimų. Šie neįžvelgė „Warriors“ lyderio pražangų ir pergalė atiteko šeimininkams.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Kevinas Love'as, kuris pelnė 31 tašką ir atkovojo 18 kamuolių. LeBronas Jamesas pridėjo 20 taškų.

Šeimininkus į pergalę vedė Kevinas Durantas, kuris pelnė 25 taškus. Tašku mažiau surinko K.Thompsonas.

Trigubą dublį surinko Draymondas Greenas – 12 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Po dviejų kėlinių „Warriors“ pirmavo 46:44 – komandą į priekį vedė tritaškius svaidę Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas, kurie savo sąskaitose turėjo atitinkamai po 14 ir 13 taškų. Tiesa, komanda per pirmąją rungtynių pusę padarė 11 klaidų.

Prieš lemiamą kėlinį 71:67 pirmavo „Warriors“, kuriuos patraukė nuo suolo pakilęs Andre Iguodala.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje L.Jamesas pataikė svarbų tritaškį (72:73), tačiau D.Greenas ir A.Igoudala ir vėl atitolino „Warriors“ 78:72.

Tačiau intriga tęsėsi iki paskutinių sekundžių. Įpusėjus kėliniui po įspūdingo K.Duranto dėjimo „Warriors“ pirmavo 85:79. Likus žaisti dvi minutes, L.Jamesas išlygino rezultatą 92:92.

NBA finalo serijoje „Warriors“ 4:1 šventė pergalę prieš „Cavaliers“. Iš viso komandos žaidė trijuose pastaruosiuose NBA finaluose ir dukart laimėjo Auksinės valstijos kariai.

Tačiau per praėjusias Kalėdas „Cavaliers“ namuose 109:108 nugalėjo „Warriors“.

Kalėdinė lyderių akistata buvo ne stipriausios sudėties. Dėl traumos rungtynes praleido „Warriors“ lyderis Stephenas Curry, o „Cavaliers“ papildęs Isaiah Thomasas vis dar laukia savo debiuto.

Tai buvo jau trečias iš eilės ekipų susitikimas per Kalėdas.

„Warriors“: K.Durantas 25, K.Thompsonas 24, D.Greenas 12.

„Cavaliers“: K.Love'as 31, L.Jamesas 20, J.Crowderis 15, D.Wade'as 12.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną