2015 12 16

NBA: Kevino Love kerštas, gražus LeBrono gestas ir rezultatyvus Kobe

Kobe Bryantas pirmą kartą buvo toks taiklus ir pergalingas, LeBronas Jamesas „Cleveland Cavaliers“ pergalę Bostone vainikavo gražiu gestu, bet aikštėje gerumo nebuvo daug. Tai buvo įdomiausi įvykiai pastarąją NBA naktį.
LeBronas Jamesas ir J.R.Smithas
LeBronas Jamesas ir J.R.Smithas / „Scanpix“/AP nuotr.

Kerštas Bostone

Jokių atsiprašymų. Jokio gailesčio. Tik dar viena „Cleveland Cavaliers“ pergalė.

NBA vicečempionai išvykoje 89:77 (23:25, 17:21, 29:15, 20:16) nugalėjo „Boston Celtics“ krepšininkus.

Intrigos prieš šias rungtynes netrūko. Pirmajame praėjusio sezono atkrintamųjų varžybų raunde atsirado daug nesuvestų sąskaitų.

„Cavaliers“ puolėjas Kevinas Love kerštavo „Celtics“ aukštaūgiui Kelly Olynykui už išnarintą petį, dėl kurio jis negalėjo padėti komandai superfinale.

Tuo tarpu „Celtics“ puolėjas Jae Crowderis laukė „Cavaliers“ gynėjo J.R.Smitho atsiprašymo už smūgį į veidą. Bet nesulaukė.

„Laikas gydo žaizdas, – sakė K.Love, aikštėje nešnekėjęs su K.Olynyku. – Tai buvo pirmosios mano atkrintamosios varžybos ir tas ketvirtasis mačas buvo grubus. Bet praėjo daug laiko“.

Tačiau aikštėje netrūko ir gražių gestų. Pavyzdžiui, LeBronas Jamesas šiltai pasveikino specialiųjų olimpinių žaidynių laureatą, kuris buvo pagerbtas Bostono arenoje ilgosios pertraukos metu. Tai beprotiškai sužavėjo jaunuolį. Be to, po rungtynių NBA žvaigždė berniukui įteikė savo sportbačius.

„Celtics“ pirmavo trečiojo kėlinio pradžioje 50:45, bet „Cavaliers” spurtavo 12:0 ir perėmė iniciatyvą. Klivlando klubas uždarė šeimininkus gynyboje. Trečiajame kėlinyje „Celtics“ pataikė tik 5 metimus iš 22, o ketvirtąjį pradėjo įmesdami tik 4 iš 15 metimų.

„Cavaliers“ (16-7): LeBronas Jamesas 24, Kevinas Love 20 (8 atk. kam.), Mo Williamsas 10, J.R.Smithas ir Timofejus Mozgovas (10 atk. kam.) po 9.

„Celtics” (14-11): Avery Bradley 17, Jae Crowderis 14, Isaiah Thomasas 12.

Kobe – taiklus ir pergalingas

„Scanpix“/AP nuotr./Kobe Bryantas ir Jasonas Kiddas

Kobe Bryantas tiksliau krepšį atakavo tik du kartus šį sezoną ir pirmą kartą taip taikliai per „Los Angeles Lakers“ laimėtas rungtynes.

Dar prieš porą naktų „Milwaukee Bucks“ sustabdė rekordinę „Golden State Warriors“ 24 pergalių seriją, o šį kartą klupo prieš „Lakers“ 95:113 (25:30, 21:25, 20:31, 29:27).

K.Bryantas per 27 minutes pelnė 22 taškus (7/15 met.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jis pataikė tritaškį su pražanga ir sužavėjo NBA apžvalgininkus tokiu žaidimu, kokiu jį ir buvo įpratę matyti tuos 20 metų.

„Lakers” (4-21): Kobe Bryantas 22, D'Angelo Russellas 19, Louisas Williamsas 16, Julius Randle'as 14 (14 atk. kam.), Roy'us Hibbertas (11 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 12.

„Bucks” (10-16): Michaelas Carteris-Williamsas 19, Khrisas Middletonas 16, Giannis Antetokounmpo 15, Jabari Parkeris 12, Milesas Plumlee 10.