2015 10 06

NBA: „Kings“ po pratęsimo nugalėjo „Blazers“, Jamesas Andersonas – tuščias

Priešsezoninėse NBA rungtynėse „Sacramento Kings“ Portlande 109:105 (18:24, 23:32, 27:26, 29:15, 12:8) po pratęsimo palaužė „Portland Trail Blazers“ krepšininkus. Aikštėje 17 minučių praleidęs buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas liko be taškų.
Jamesas Andersonas
Jamesas Andersonas / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmoji rungtynių pusė palankiau klostėsi šeimininkams. Portlando krepšininkai po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą. Visgi „Kings“ surengė lemiamą spurtą paskutiniame kėlinyje, kurį laimėjo 29:15, išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę.

Buvęs „Žalgirio“ komandos lyderis Jamesas Andersonas aikštėje praleido daugiau nei 17 minučių, per kurias pasižymėti nespėjo (0/3 dvitašk., 0/2 tritašk.), atkovojo du kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė kamuolį.

Marco Belinelli nugalėtojams surinko net 32 taškus, DeMarcusas Cousinsas pridėjo 22, Darrenas Colinsas – 21.

Portlando ekipai Damianas Lillardas surinko 17 taškų, Meyersas Leonardas ir Maurice'as Harklessas po 14 taškų.