2019 02 15

NBA: kosminis R.Westbrooko trigubas dublis ir A.Daviso trauma

Intriguojančioje NBA akistatoje „New Orleans Pelicans“ (26-33) 131:122 (31:31, 35:32, 35:26, 30:33) palaužė „Oklahoma City Thunder“ (37-20), tačiau neteko savo lyderio.
Anthony Davisas
Anthony Davisas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Anthony Davisas pirmoje rungtynių dalyje patyrė peties traumą ir paliko aikštę, surinkęs 14 taškų. Krepšininkas susižeidė antrojo kėlinio pabaigoje, kai bandė blokuoti Nerlenso Noelio metimą. Trauma greičiausiai lems, kad A.Davisas nepasirodys „All Star“ rungtynėse šį savaitgalį.

Sirgaliai spekuliuoja, kad krepšininkas galėjo ir suvaidinti traumą, nes vis dar pyksta ant „Pelicans“ komandos, kad nebuvo išmainytas.

Komandą tempė Julius Randle'as, kuris pelnė 33 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir pataikė net tris lemiamus metimus.

Oklahomos ekipai jau vienuoliktą trigubą dublį iš eilės pelnė Russellas Westbrookas. Rekordinė serija prasitęsė su 44 taškais, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Tiesa, jis nepataikė labai svarbaus tritaškio paskutinę rungtynių minutę, kai galėjo dar pakovoti dėl pergalės.

„Pelicans“ nutraukė keturių „Thunder“ pergalių seriją.

„Pelicans“: J.Randle'as 33, J.Holiday 32, E.Moore'as 15, A.Davisas 14, J.Okaforas 12.

„Thunder“: R.Westbrookas 44, P.George'as 28, N.Noelis 22.